Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Fotky dokonale opálených tiel, štíhlych driekov, perfektných zadkov a tehličiek na bruchách žien sa na nás počas leta sypú z každej sociálnej siete. Módne guru, fitnessky a influencerky predvádzajú svoje perfektné telá v plavkách a vyzývavom letnom oblečení… Nejedna bacuľka je pri pohľade na tieto fotky nešťastná z toho, ako môže byť genetika taká krutá. V niektorých prípadoch je totiž naozaj ťažké mať postavičku ako lusk, no aj napriek tomu by ženy mali byť na svoje telo hrdé a nehanbiť sa za kilá navyše či drobné nedokonalosti. A práve v prekonaní komplexov im pomáha nový hashtag oslavujúci celulitídu.

#CelluLIT začala ako prvá používať 28-ročná modelka Iskra Lawrence, ktorá sa ním pokúšala o zmenu štandardov krásy. Bojuje proti retušovaniu fotografií a nebojí sa ukázať svoje telo také, aké prirodzene je – s celulitídou, plnými krivkami a kilami navyše. Snaží sa do ženského sveta priniesť posolstvo, aby si ženy vážili samé seba a mali sa rady také, aké sú. Nemali by si robiť ťažkú hlavu z toho, čo si o ich postave myslia ostatní a mali by žiť tak, aby sa cítili dobre.

View this post on Instagram

There is just something about creating a new space that makes me want to do allll the things! Like write in my planner, and read, and take pretty pictures. . . I thought I had a perfect plan for our house when we first bought it three years ago. But I was also in the mist of a serious life change, tending to a special needs baby, and suffering from anxiety, depression, and PTSD on the daily. So a lot of our rooms became dark. And a lot of our curtains became dark. And looking back, it was because I wanted to hide away. But every time we create another new space, I feel like we’re chipping away another layer, leading to more healing, and letting the light shine through. . . Up next, minimal wall decorations, and finishing a refurbished ladder that we found in our garage to hold some blankets for this cuddly spot.❤️ And challenging myself to let more light in every day. #homesweethome #thisolehouse

A post shared by Allasondra (@allasondra.nicole) on

Ženy i mladé dievčatá sa Iskrou inšpirovali a hashtag s obľubou používajú pri bežných fotkách z domova či z miest na dovolenke. Na Instagrame bolo doposiaľ uverejnených viac ako 18 770 príspevkov s hashtagom #cellulit. Jedna druhú tak vzájomne učia tomu, že ženské telo nemusí vyzerať ako to, ktoré videli v televíznej reklame či v katalógu športového oblečenia, a že celulitída je bežnou súčasťou života mužov i žien, a netreba sa ňou zbytočne trápiť.

View this post on Instagram

I spent so many years hiding my thighs because I felt so much shame about my cellulite. I spent summers sweltering in jeans, insisting I was comfortable, simply because I didn't dare slip on shorts and show the world the truth. I've slathered creams, tried exercises, and even spent a very uncomfortable hour wrapped in serum and saran wrap in hopes of "improving the texture" – but the truth is, nothing will smooth my stems, and that's okay. No mark, scar, lump, or bump will ever get me to cover up again. So here they are, in their cell-u-lit glory, my pale thunder thighs are stepping out for the season. 🦵🏻🦵🏻🦵🏻🦵🏻🦵🏻#iammyownbodygoals #mybodyisseasonless #honoryourcurves #celebratemysize #visiblyplussize #fatfashion #fatshion #plussize #cellulite #cellulit #thickthighssavelives #thunderthighs #bopo #bopowarrior #bodypositive #bodypositivity #selflove #summerstyle2019 #summerstyle #plussizesummer #jeanshorts #summerbody

A post shared by Liz Black (@psitsfashion) on

 

Komentáre