test
piatok, 21. júna 2024
Úvod Headline Ťažko popálená česká youtuberka Týna Třešničková. V známej istanbulskej reštaurácii patriacej šéfkuchárovi...

Ťažko popálená česká youtuberka Týna Třešničková. V známej istanbulskej reštaurácii patriacej šéfkuchárovi Salt Bae nezvládli kuchársku ohňovú show

Obrovská vlna podpory, ale aj množstvo nenávistných komentárov. Tak teraz vyzerá sociálna sieť obľúbenej českej youtuberky Kristýny Třešňákovej známej ako Týnuš Trešničková. Tá sa pred pár hodinami stala najvážnejšie popálenou obeťou v istanbulskej reštaurácii patriacej šéfkuchárovi známemu pod prezývkou Salt Bae.

Youtuberka Trešňáková navštívila známy podnik Nusret Etiler Steakhouse v Istanbule spoločne so svojím priateľom Viktorom Hajíčkom s vidinou skvelého gastronomického zážitku, opak sa však stal pravdou. Podnik vlastnený populárnym šéfkuchárom známym pod prezývkou Salt Bae patrí k jedným z najlepších v celom Istanbule. V minulosti hostil napríklad aj rodinu futbalovej hviezdy Davida Beckhama. 

zdroj: Facebook, Instagram / Týnuš Třešničková
Personál reštaurácie sa pokúšal za barom dosiahnuť pre svojich hostí maximálny gastronomický zážitok, no ich ohňová show sa vymkla kontrole – došlo k explózii a oheň sa okamžite rozšíril, zasiahol celý bar a reštauráciu zasiahla panika. Najhoršie to odniesli 4 návštevníci sediaci priamo v blízkosti baru. Jeden Grék, ďalší turista z Ománu a potom práve česká youtuberka, ktorá bola okamžite po incidente prevezená aj s priateľom do miestnej americkej nemocnice.
zdroj: Profimedia.cz
„Mám popáleniny, ale moja priateľka je v omnoho horšom stave, ako ja. Ten večer bol doslova nočná mora a stále sa to deje,“ povedal Viktor Hajíček pre miestne noviny Birgun. 

Informácie o tomto incidente sa začali okamžite šíriť celým internetom. Mnoho ľudí začalo posielať krásnej youtuberke slová útechy a súcitu, no žiaľ našlo sa aj mnoho neprajných ľudí, ktorí napísali blogerke nemiestne neprajné komentáre.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=6HLpZrCTZ0s

 

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here