Každý správny hráč by mal okrem hernej techniky a premýšľania o hre, zvládať aj emócie a správanie. Nie každý má na to, byť ako Cristiano Ronaldo či Lionel Messi. Ak im niekto chce konkurovať, nesmie si znenávidieť fanúšikov. V tomto článku vám predstavíme niekoľko príkladov, ako sa to nemá robiť, a aké známe mená na to doplatili. Je medzi nimi aj váš kedysi populárny hráč? Dozviete sa v článku.

Wayne Rooney – prostitútky sú jeho

Dnes má jednu z najhorších pováh v Premier League. Jeho škandály s prostitútkami sú dobre známe. Okrem toho, Wayne Rooney požiadal Manchester United o výmenu, pretože tento tím nebol dostatočne ambiciózni a Manchester City podľa jeho predstáv áno.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Aby toho nebolo málo, odsúdil anglických fanúšikov za to, že vypískali tím v Južnej Afrike, keď sa v skutočnosti len čudovali, kde je Rooney a prečo sa rozhodol zmiznúť z ihriska.

Neudržal sa ani pri jednom verejnom vyjadrení, kedy si zanadával do mikrofónu po tom, čo pred niekoľkými týždňami dosiahol hetrik proti West Hamu. Rooney má šťastie, že je dobrý vo futbale, pretože nemá absolútne nič iné, čo by mohol predviesť. Až na jeho zlú povahu. Na jeho červený dres sa nedá zabudnúť. Máte aj vy svoj vlastný futbalový dres? https://www.r-gol.com/sk/futbalove-dresy

Mário Balotelli – hodný nenávisti?

Mario Balotelli sa môže ukázať ako nová hviezda, ale zatiaľ je to najmenej obľúbený hráč vo svetovom futbale. Je arogantný, sebecký, hlúpy a má len 20 rokov. Nie je tímový hráč, dostáva sa do bitiek na ihrisku a robí množstvo zbytočných faulov.

Má fantastickú technickú zdatnosť a pri minimálnom kúsku času a priestoru dokáže rozpútať poriadnu strelu, no momentálne ho brzdí jeho správanie. Ak dokáže prekonať sám seba, mohol by sa stať skvelým hráčom. Čím však môžete byť vy a on nie? Výborným brankárom. Bez kvalitných brankárskych rukavíc to však nepôjde: https://www.r-gol.com/sk/brankarske-rukavice

Fernando Torres – nechal sa zapredať

Pred niekoľkými mesiacmi by Fernando Torres nebol na tomto zozname. Bol to dokonca hráč, ktorého fanúšikovia museli milovať, či chcú alebo nie. To všetko sa zmenilo jedným malým pohybom ruky. Stačil len jeden podpis a všetka láska pre Torresa bola navždy preč.

Jeho prestup za 50 miliónov libier do Chelsea zmenil všetko pre hráča, ktorý bol kedysi považovaný za jedného z najlepších útočníkov sveta. V sekunde sa zmenil z miláčika na hráča, ktorému ide len o peniaze.

V Premier League ho na ihrisku vypískali a zosmiešovali a fakt, že mu trvalo rok, kým strelil svoj prvý gól Chelsea, mu v ničom nepomohlo. Ak Torres zapadne do Chelsea a pomôže klubu vyhrávať trofeje, najmä Ligu majstrov, nenávisť voči nemu môže zmiznúť.

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here