9. Louis Vuitton Case

Louis Vuitton je jedna z najznámejších a najexkluzívnejších módnych značiek na svete. Majú veľmi širokú ponuku produktov od kabeliek, cez topánky a oblečenie končiac príslušenstvom ako je napríklad aj obal na mobilný telefón Apple iPhone. Obal je vyrobený z pravej kože s typickým vzorovaním Louis Vuitton. Jeho cennovka činí rovných $330 !louis-vuitton-iphone-5-case-monogram-canvas-small-leather-goods-M60419_PM2_Front-view

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

8. Gucci Crocodile Case

Obal od Gucci-ho je v mnohom podobný tomu od Louis Vuitton-u, v štýle „zasúvacieho obalu“. Hlavným rozdielom je však materiál z ktorého je obal vytvorený. Ako už názov napovedá, Gucci obal je vyrovený z kože aligátora. Okrem toho že krokodília koža je exkluzívnejšia, ponúka taktiež na rozdiel od klasickej kože vyššiu ochranu proti vode a vlhkosti. Cena ? 495$.Smythson-Crocodile-Embossed-Leather-BlackBerry-Case-1

7. Dolce & Gabbana Case

Dolce & Gabbana sa držala podobného trendu ako Gucci s ích krokodílím obalom ale priviedla ho na novú úroveň s remienkom zo zlata. Za 595$ dostanete na výber bronzovej alebo striebornej krokodíliej kože. Obal taktiež okrem samotného iPhonu uschová aj peniaze a kraditné karty (ktorých zrejme budete mať dostatok, pokial si môžete dovoliť kúpiť takýto obal).dolce.gabbana.iphone.5.case_.1.660x458

6. Titánový Bumper Case od Gresso

Gresso je známy svojimi obalmi, ktoré sú ručne vyrábané z jedného kusu titánia. Sú veľmi štýlové a určené prevažne pre mužov. Na výber je možná kombinácia titánia s buď klasickou, alebo aligátoriou kožou a s logom z čistého zlata. Každý jeden obal je podrobený 4 hodinovému lešteniu tesne pred tým, ako je predaný zákazníkovi. Cena sa pohybuje na rozmezí 1.000 – 10.000 $.

Gresso-Titanium-Bumper-iPhone-case

5. The Tower Flower Case

Podľa obrázku by sa dalo usúdiť, že sa jedná o jeden z mnoha lacných plastových obalov ktoré sa predávajú na internete za pár dolárov. No opak je pravdou. Obal je síce plastový, no obsahuje vzácne drahokami a eiffelovu vežu z čistého zlata. Cena ? 1.500$!

diy_c-40529

4. The Case-Mate Case

Všetko si nájde svôjhu kupcu. Toto si určite povedal aj výrobca tohoto obalu keď sa rozhodol za obyčajné biele púzdro, ktoré je vyrobené z tvrdej plastovej škrupiny  bude účtovať neuveriteľných 4.271$ ! Obal disponuje schopnosťou lepšie prenášať zvuk z reproduktoru, ktorý smeruje priamo na vás a taktiež môže výrobca na zadnú stranu obalu vytlačiť fotku podla vášho výberu. Čo myslíte, koľko ľudí sa dalo nalákať na tento „neskutočný deal “ ?

case-mate-barely-there-iphone-5-white

3. Titánový obal od Brikk-u

Toto púzdro je vyrobené z masívneho titánu, podľa vášho výberu buď šedej, platinovej, zlatej alebo čiernej farby. Okrem nápisu „BRIKK“ na hornej strane, sa už na obale nič nenachádza, čím obal pôsobí veľmi jednoducho a elegantne. Titánium dokáže zabezbečiť že sa vášmu iphonu naozaj nič nemôže stať a bude tak slúžiť ako perfekrná ochrana pred prípadným obitím, alebo poškriabaním. No za cenu 4.430 $  si dokážete kúpiť minimálne 7 zbrusu nových iPhonov, ktoré môžete mať uložené pre prípad že by sa vám zrovna ten váš poškodil. Ako by ste so svojimi peniazmi vynaložili vy ?

82

2. 14-karátový Miansai obal

Za 10.000$ môže byť váš telefón doslova pokrytý 14 karátovým zlatom. Okrem toho nemá kryt žiadnem iný praktický význam. V tomto prípade by bolo rozumné zvážiť či by nebolo potrebné zadovážiť „obal na oba“ keďže Miansai obal mnohonásobne prevyšuju sumu predmetu čo by mal chrániť.

tl-cover_story_2x

1. Dračí a pavúčí obal od Anita Mai Tan

Najdrahší obal na iPhone môže byť váš za doslova akciovú cenu 880.000 $ ! Je vyrobený z 18 karátového bieleho zlata, vykladaný diamantmi o celkvej váhe 32 karátov. Ako veľkú nevýhodu tohoto obalu však vidíme priveľmi prečnievajúceho draka na zadnej strane, ktorý spôsobí že si telefón nebudete môcť dať ani len do vrecka, ale budete nútení ho vložiť do sklenenej vytrínky, kde asi s najväčšou pravdepodobnosťou aj patrí.

anita-mai-tan-dragon-and-spider-70

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here