Kendrick je známy celému svetu ako umelec, ktorý si potrpí na špičkovú technológiu a na jeho songoch sa podieľa vždy to najlepšie z najlepšieho. Na prekvapenie všetkých, na vytvorenie jednej z piesní na jeho albume bol použitý aj Apple iPhone 6. Steve Lacy, hudobný producent, túto skutočnosť odhalil magazínu Wired. Podľa jeho oficiálnych vyjadrení sa netají tým, že preferuje tvoriť hudbu za použitia svojho iPhonu.

Steve má prístup do tých najlepších nahrávacích štúdií v celom Los Angeles, no aj tak s veľkou obľubou využíva funkcie svojho iPhonu. Spolu so speváčkou Annou Wise tak Steve Lacy pripojil svoju gitaru s jeho smartfónom za použitia iRig a vytvorili tak pieseň PRIDE, ktorú môžeme nájsť na Kendrickovom najnovšom albe.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
howtorapbook.com

Lacy sa taktiež vyjadril, že iPhone na tvorbu skladieb používal už aj v minulosti, kedy ešte nemal prístup do špičkových nahrávacích štúdií. Určite sa aj vy kladiete otázku prečo takýto človek používa „starý“ model iPhone 6 a nemá najnovší model iPhone 7. Odpoveď je jednoduchá. 6-tka mala ešte klasický 3,5mm jack, ktorý je nevyhnutný pre využitie iRig a použitie gitary. 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here