Určite si sa aj ty, v tvojom okolí stretol s názorom, že iPhony už nie sú to čo bývali a že sa z nich postupne stávajú rovnako veľké pádla, ako také Samsungy. Pravdepodobne si to však konečne uvedomil aj Apple, ktorý podľa najnovších informácií plánuje vydať novú verziu iPhonu, ktorá by sa mala vrátiť „späť ku svojím koreňom“, s uhlopriečkou 4“ ako mal iphone 5 , 5s a 5c. Aj pomenovanie by sa malo niesť v podobnom duchu. Najviac sa na internete špekuluje okolo názvu iPhone 5se (special eddition).

Vzhľadovo a výkonovo by mal mať však byť bližšie svôjmu väčšiemu súrodencovi (iphone 6/s). Mal by obsahovať zadný 8 megapixelový fotoaparát a prednú 1,2 megapixelovú „Facetime“ kamerku. Rovnako ako už všetky iPhony by si mal adpotovať podporou technológie force touch s live photos a celý by mal byť poháňaný čipsetom Apple A9 a M9. Novinkou by však mala byť skutočnosť, že telefón už nebude viac obsahovať 3,5 mm konektor na slúchadká. Jeho absencia by tak umožnila aby bol telefón ešte tenší, alebo aby sa zväčšila batéria a tým aj výdrž celého telefónu.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Taktiež sa povráva o novej farebnej kombinácií, ktorá by mala prísť s uvedením tohoto telefónu. Ku klasickej čiernej, striebornej a zlatej verzií by sa mala pridať aj rúžová verzia, ktorá by však mala byť ovela viac sýtejšia narozdiel od toho ako to poznáme u iPhonu 6s/plus. Celkove by tak mala pôsobyť ovela viac rúžovejšie, ako je tomu doteraz.

Akokoľvek sú však všetky tieto informácie len dohady, neostáva nám nič iné ako len počkať na oficiálne predstavanie, ktoré by sa malo uskutočniť na prelome Septembra a Novembra.

K tovrbe článku prispel : Niko Kraner

iPhone-6c-6s-6s-Plus-renders-02-570193934-640these-iphone-6c-renders-make-you-drool-over-a-4-inch-model-498393-9

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here