Tak ako sme už pri tejto kalifornskej spoločnosti zvyknutý, jeden rok telefón vymyslia a na druhý rok vydajú jeho facelift, kedy ho spravia ešte výkonnejším a dokanelejším. Nový iPhone disponuje displejom OLED, ktorý využíva technológiu elektroluminiscenčných diód, vďaka čomu je obraz ostrejší s jasnými farbami.

zdroj: Apple

Model Apple iPhone XS bude mať uhlopriečku displeja 5,8“ (14,7 cm) a jeho základná verzia bude stáť zhruba 860 EUR. Úplnou novinkou bude zväčšená verzia XS Max s uhlopriečkou až 6,5“ (16,5 cm). Tento telefón by mal byť teda historicky najväčší iPhone. Jeho základná verzia bude stáť v prepočte zhruba 950 EUR.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: Apple

Apple iPhone XS má lepšie rozlíšenie obrazu a je vybavený lepšou zvukovou aparatúrov ako jeho predchodca iPhone X. Ďalej bol vybavený aj novým procesorom, čo má za následok aj vyšší výkon. Spoločnosť ďalej deklaruje, že ich nové zariadenia dokážu po novom aplikácie otvárať rýchlejšie a to hneď o 30%. Na rozdiel od minulého roka pribudla k farebným verziám Space Gray a Silver aj populárna farba Gold. Čo sa týka pamäťových variantov, tie budú k dispozícii od 64GB, cez 256GB až po neuveriteľných 512GB vnútorného úložiska. Čo sa týka výdrže batérie, pri verzii XS je jej výdrž zvýšená o 30 minút a pri verzii XS Max až o 90 minút.

Zdroj: Apple
Americký gigant ale myslí aj na zadné vrátka a prichádza teda aj s lacnejšou, dostupnejšou verziou. Tým je nový iPhone XR, ktorý bude na rozdiel od svojich súrodencov vybavený slabšou kamerou a klasickým LCD displejom a predávať sa bude v prepočte zhruba za 650 EUR. 
zdroj: Apple

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here