Niektorí z nás si možno povzdychnú: „Konečne, už bol najvyšší čas“. Môžme sa zamyslieť nad tým, že ponúkať v dnešnej dobe 16 GB voľného priestoru v smartfóne je naozaj málo a doslova odvážne. Patrilo by sa posunúť vpred.

Keď sa zamyslíme ešte raz a hlbšie, firma Apple asi vie, prečo doteraz neupustila od stiahnutia 16 GB iPhonu z predaja. Niektorí zákazníci sú s touto veľkosťou spokojní aj keď tí viac technicky zdatní, ktorím aplikácie alebo fotky nároky na pamäť zvyšujú a príchodom 4K kamery bude 16 GB skutočne málo.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Zaujmavosťou je, že súčasná topka iPhone 6s neponúka 32 GB kapacitu pamäte ale zákazníci si musia priplatiť automaticky za väčšiu pamäť a to 64 GB.

Môžme tešiť na rovnaké verzie ako doteraz až na to že základná pamäť iPhonu nebude 16 GB ale 32 GB.

V kulároch spoločnosti sa hovorí aj o zväčšenie priestoru až na 256 GB. Verzie v predaji by mohli teda vyzerať nasledovne 32-128 a 256 GB.

Musíme však podotknúť, že správa nie je oficiálne potvrdená ide o zaujmavosť, ktorá sa preháňa po kalifornskej fabrike ale môžme jej prikladať určitú dôveru, keďže technici z IHS Technology, nie sú v tomto odbore žiadnym nováčikom. Práve oni boli prví, ktorí oznamili celému svetu, že kalifornská spoločnosť Apple predstaví v roku 2016 4-palcový iPhone Special Edition.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here