Britská dizajnérka Debbie Wingham je celosvetovo preslávená svojimi superluxusnými kúskami ako napríklad večerné šaty pokryté viacej ako dvoma tisíckami diamantov v celkovej cene $15 000 000. Nešpecializuje sa však len na superdrahé oblečenie, keďže do jej dielne patrí aj najdrahšia torta na svete. Tú pripravila pred 2 rokmi pre istého šejka, ktorý za ňu zaplatil  neuveriteľných $64 000 000

zdroj: stoplusjednicka.cz (Debbie Wingham)

Jej najnovší výtvor vznikol v spolupráci s floridským umelcom Chrisom Campbellom. Ich dielo, dámske topánky na vysokom opätku sú takmer celé vyrobené zo zlata. Sú dokonca aj šité zlatou niťou a ich kožené časti sú netreté vrstvou 24-karátového zlata. Čo by to bolo za dielo Debbie Wingham, keby na topánkach chýbali diamanty? Na topánkach sa nachádzajú vzácne troj-karátové rúžové a jedno-karátové modré.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Pokiaľ by ste chceli svojej priateľke alebo manželke spraviť týmito topánkami radosť, tak si pripravte $15 100 000. Tento pár je bohužial už aj tak predaný, keďže sa jedná o narodeninový darček, ktorý poputuje kam inam ako do Dubaja.

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here