To, že v dnešnom svete je možné sa živiť už prakticky hocičím nie je žiadna novinka. Veď zaujímavými a jedinečnými povolaniami sa doslova hemží svet. Činnosť, ktorou si však dokáže nemalé peniaze privyrobiť táto anglická „modelka“ je naozaj bizardná – foot fetish modelka.

Foot fetish modelka prezentujúca sa svojimi nohami
zdroj: Mercury Press & Media

Roxy Sykes je 33 ročné dievča pochádzajúce z Londýna. Tak, ako veľa iných v jej veku, aj ona si dokázala na scoiálnej sieti Instagram vybudovať celkom širokú základňu fanúšikov. Tí jej sa však od tých bežných trošku odlišujú. Roxy sa totižto na Instagrame chváli svojimi chodidlami a ona samú seba nazýva – Foot Fetish Modelkou.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: Mercury Press & Media

Jej instagramový účet sa zaoberá výhradne jej chodidlami v rôznych pózach, topánkach a podobne. Ako sa ona sama vyjadrila, takýto účet si založila len zo zvedavosti, aby vedela koľko ľudí reálne môže začať takýto kanál sledovať. Po zhruba mesiaci zostala v nemom úžase. Na jej konto pribudlo viacej ako 10 000 aktívnych followerov.

Roxy začala teda načúvať hlasu svojich fanúšikov a ich dopytu po jej chodidlách. Dá sa povedať, že dokázala otvoriť úplne nové odvetvie vo svete erotiky. Mladá výstredná angličanka začala na svojich sociálnych sieťach ponúkať na predaj svoje použité ponožky a topánky. Jeden pár ponožiek predáva za £20 a jeden pár tenisiek za £200, samozrejme nosených ňou osobne. Ako ona sama tvrdí, po týchto bizardných produktoch sa strhol taký dopyt, že si Roxy dokáže počas silného mesiaca zarobiť aj viacej ako 8 000 EUR. To znamená, že ročne si takýmto „podnikaním“ dokáže zarobiť aj takmer 100 000 EUR.

Chodidlá foot fetish modelky
zdroj: Mercury Press & Media

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here