32-ročná modelka Vany Vicious, ktorá má na Instagrame viac ako 617-tisíc followerov využíva svoju popularitu v prospech svojho nového biznisu – nápad, ktorý ľuďom pripadá zvrátený a nemravný jej jednoducho zarába tisíce dolárov. Okrem modelingu prevádzkuje aj svoj vlastný e-shop, prostredníctvom ktorého predáva (okrem iného) aj svoje použité nohavičky. A budete sa čudovať, ale jej fanúšikovia ich naozaj kupujú!

View this post on Instagram

Sweet dreams ⭐️🌙 . @michelangelo_photography . #ilovetattooedgirls #tattooed #tatted #inked

A post shared by 𝐕𝐚𝐧𝐲 𝐕𝐢𝐜𝐢𝐨𝐮𝐬 (@officialvanyvicious) on

Ak by sa vám to zdalo málo úchylné, Vany ešte pritvrdila – objednať si môžete použité nohavičky po celodennom nosení, po tréningu alebo po sexe. Jeden takýto kúsok predáva za 90€. Ak by ste si chceli outfit vyšperkovať ďalšími kúskami z jej šatníka, kúpiť si môžete tiež jej použité ponožky – opäť si môžete vybrať, či chcete ponožky po tréningu alebo celodennom nosení.

K tomuto biznisu ju doviedli fanúšikovia, ktorí ju o predaj použitého prádla požiadali. Kráska z Instagramu to skúsila, a momentálne na tento výnosný spôsob podnikania nedá dopustiť. Mesačne totiž len na nosenom prádle zarobí viac ako 900€, nehovoriac ešte o ziskoch z Instagramu a modelingu.

Komentáre