Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

32-ročná modelka Vany Vicious, ktorá má na Instagrame viac ako 617-tisíc followerov využíva svoju popularitu v prospech svojho nového biznisu – nápad, ktorý ľuďom pripadá zvrátený a nemravný jej jednoducho zarába tisíce dolárov. Okrem modelingu prevádzkuje aj svoj vlastný e-shop, prostredníctvom ktorého predáva (okrem iného) aj svoje použité nohavičky. A budete sa čudovať, ale jej fanúšikovia ich naozaj kupujú!

https://www.instagram.com/p/B1p1kCbghJ9/

Ak by sa vám to zdalo málo úchylné, Vany ešte pritvrdila – objednať si môžete použité nohavičky po celodennom nosení, po tréningu alebo po sexe. Jeden takýto kúsok predáva za 90€. Ak by ste si chceli outfit vyšperkovať ďalšími kúskami z jej šatníka, kúpiť si môžete tiež jej použité ponožky – opäť si môžete vybrať, či chcete ponožky po tréningu alebo celodennom nosení.

https://www.instagram.com/p/BzeYR8JAjJm/

K tomuto biznisu ju doviedli fanúšikovia, ktorí ju o predaj použitého prádla požiadali. Kráska z Instagramu to skúsila, a momentálne na tento výnosný spôsob podnikania nedá dopustiť. Mesačne totiž len na nosenom prádle zarobí viac ako 900€, nehovoriac ešte o ziskoch z Instagramu a modelingu.

Komentáre