Keď vezmeme do rúk telefón a prezrieme si jeho instagramový profil, je plný luxusných automobilov, prepychových rezidencií a mnoho ďalších výjavov, podľa ktorých by sme ho zaradili ako človeka, ktorý pochádza z veľmi bohatej rodiny. V skutočnosti si však on na toto všetko zarobil sám tvrdou prácou a je tak dôkazom splneného amerického sna.

mannykhoshbincarcollectionp1adalsi03800600

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Manny mal presne 14 rokov keď jeho chudobná rodina pricestovala do USA za vidinou lepšieho života, celá rodina žila v aute a aj keď mal len 14 rokov, musel začať pracovať aby sa jeho rodina uživila. Začal pracovať tak, že v supermarkete tlačil nákupné vozíky. Behom svojho života vystriedal mnoho pracovných pozícií, jedno z nich bol taktiež aj multi-level marketing, kde sa ale dlho nezdržal a ako náhle ušetril nejaké peniaze, vydal sa zase ďalej. V roku 1991 si vzal svoju prvú pôžičku, otvoril si pumpu spoločne s autoservisom a následne prišiel o všetko.

mannykhoshbincarcollectionp1adalsi22800600

Kvôli podvodu pri úvere prišiel o celú čerpaciu stanicu, o svoje úspory. Najlepšia vec ktorú mohol spraviť je, že sa nevzdal, otriasol sa a začal sa zaoberať realitným trhom a hypotékami. Toto rozhodnutie mu prinieslo rozprávkové bohatstvo a Manny sa v ňom doslova našiel.

mannykhoshbincarcollectionp1adalsi12800600

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here