Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )
Každá svadba by mala byť predovšetkým taká, akú si ju predstavujú mladomanželia. Tento párik si ju však vymyslel až priveľmi netradične. Clara a Dusty Higgingsovci mali svadbu v roku 2017 v Colorade. O to, aby boli nielen oni, ale aj hostia v čo najväčšej pohode sa postaralo niečo, čo Clara aj Dusty zbožňovali a čo ich vlastne aj zblížilo. Okrem koláčikov a dobrého jedla si totiž všetci prítomní mohli vychutnať kvalitné jointy a svadobné bongo.
zdroj: Instagram /queenbee.66
Dlhoplánovaná svadba vyšla presne podľa ich netradičných predstáv – po manželských sľuboch nasledoval prvý bozk a prvé manželské potiahnutie z bonga. Svadobná recepcia sa konala u nich doma, takže hostia mali možnosť prejsť cez malú marihuanovú záhradku na ich pozemku. Aj napriek tomu, že táto svadba bola veľmi netradičná a nie každému mohla sadnúť atmosféra, v akej sa niesla, mladomanželia rešpektovali to, že nie všetci hostia zaraďujú do svojho životného štýlu omamné a návykové látky a snažili sa urobiť svadbu čo najviac príjemnú aj pre nich.
Zdroj: Instagram/ queenbee.66
Keďže obaja pracujú s omamnými látkami a s marihuanou, doma ju bežne fajčia a považujú to za normálnu súčasť života. Aj napriek tomu, že už majú malé deti hovoria, že deti, aj keď ich nadovšetko milujú, nie sú dôvodom na to, aby sa vzdali marihuany. Bongo, ktoré si zaobstarali na svoju svadbu ich inšpirovalo k rozbehnutiu vlastného biznisu – momentálne sa živia tým, že vyrábajú a predávajú personalizované bongá na svadby a udalosti. Ich spoločnosť The Bee Dynasty teda úspešne pokryla trh niečím, čo na ňom dovtedy chýbalo a mladý pár má stále možnosť pracovať s tým, čo mu je naozaj blízke – s ich obľúbenou marihuanou.

Komentáre