Zo žiadosti o ruku sa snaží každý muž svojej priateľke spraviť nezabudnuteľný okamih, na ktorý bude spomínať do konca života. Veľmi veľa mužov však nevie čím a kedy svoju priateľku prekvapiť alebo ktorý prsteň vybrať. Pred takýmto problémom stál aj Dennis Brown, ktorý sa chystal požiadať o ruku svoju priateľku Ataru Dallas.

Nebol si istý prsteňom, ktorý by sa na jej ruku hodil najviac, no jej samotnej sa na to prirodzene opýtať nemohol. Pri žiadosti o ruku jej preto ukázal prsteňov rovno 6, aby si ona samotná mohla vybrať ten, ktorý sa jej páči najviac. 

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Samozrejme, keď už vaša žiadosť o ruku bude takto unikátna, najmete si aj agentúru, ktorá vám celú vec pomôže premyslieť a pripraviť tak, aby bolo všetko jednoducho perfektné. Dennis preto takúto agentúru aj oslovil a tá mu už so všetkým potrebným pomohla.

zdroj: NathanielVeal/Instagram

Pripravili mu celú „scénu“, kde sa mala žiadosť odohrať. Do pozadia naaranžovali červené závesy a baner, na ktorom Dennis svojej budúcej snúbenici vyznal lásku. Agentúra mu taktiež pripravila špeciálnu krabičku v tvare srdca, kde kde bolo všetkých 6 prsteňov pripravených. Na celý okamih dohliadal aj profesionálny fotograf, ktorý im celý jedinečný moment zväčšnil.

 

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here