Zo žiadosti o ruku sa snaží každý muž svojej priateľke spraviť nezabudnuteľný okamih, na ktorý bude spomínať do konca života. Veľmi veľa mužov však nevie čím a kedy svoju priateľku prekvapiť alebo ktorý prsteň vybrať. Pred takýmto problémom stál aj Dennis Brown, ktorý sa chystal požiadať o ruku svoju priateľku Ataru Dallas.

Nebol si istý prsteňom, ktorý by sa na jej ruku hodil najviac, no jej samotnej sa na to prirodzene opýtať nemohol. Pri žiadosti o ruku jej preto ukázal prsteňov rovno 6, aby si ona samotná mohla vybrať ten, ktorý sa jej páči najviac. 

View this post on Instagram

We are in engagement season. This proposal from this weekend was amazing. Planned to perfection by Khia at @themeit_inc … we look forward to working with them on many more amazing proposals during this engagement season. Fellas if you need help planning the perfect proposal check em out! Can’t wait to share more from this amazing day!

A post shared by Nate Veal (@natevealphotography) on

Samozrejme, keď už vaša žiadosť o ruku bude takto unikátna, najmete si aj agentúru, ktorá vám celú vec pomôže premyslieť a pripraviť tak, aby bolo všetko jednoducho perfektné. Dennis preto takúto agentúru aj oslovil a tá mu už so všetkým potrebným pomohla.

zdroj: NathanielVeal/Instagram

Pripravili mu celú „scénu“, kde sa mala žiadosť odohrať. Do pozadia naaranžovali červené závesy a baner, na ktorom Dennis svojej budúcej snúbenici vyznal lásku. Agentúra mu taktiež pripravila špeciálnu krabičku v tvare srdca, kde kde bolo všetkých 6 prsteňov pripravených. Na celý okamih dohliadal aj profesionálny fotograf, ktorý im celý jedinečný moment zväčšnil.

 

 

Komentáre