Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Hugh Jackman a Deborra-Lee Furness

Herečka Deborra-Lee Furness je staršia od svojho manžela o 13 rokov, napriek veľkému vekovému rozdielu im manželstvo drží už desiatky rokov.

Zdroj: Instagram

Haftor Björnsson a Kelsey Henson

Pri pohľade na tento pár sa asi ľudia často pýtajú sami seba niečo v zmysle: Ako sa bozkávajú? Výška Björnssona je 206 centimetrov, zatiaľ čo výška Kelsey je iba 158 centimetrov.

Zdroj: Instagram

Vincent Kassel a Tina Kunaki

Vincent je stále kritizovaný za to, že opustil Monicu Bellucci pre jeho novú lásku. Pripomeňme, že boli považovaní za veľmi atraktívny a harmonický pár. Teraz randí s o 31 rokov mladšou ženou.

Zdroj: Instagram

Peter Dinklage a Erica Schmidt

Peter Dinklage je jedným z hlavných hercov ságy Game of Thrones, ktorý sa úspešne oženil. V roku 1995 sa stretol so svojou budúcou manželkou Ericou Schmidtovou. Nevadí im ani značný výškový rozdiel.

Zdroj: Instagram

Mark Zuckerberg a Priscilla Chan

Mnoho ľudí si myslí, že bohatí muži si ako manželky vyberajú iba krásne ženy. Mark Zuckerberg sa však rozhodol oženiť s blízkou priateľkou. Priscilla bola totiž jednou z mála, ktorá podporovala myšlienky mladého génia. 

Zdroj: Instagram

Princ Harry a Meghan Markle

Rozvedená 37-ročná americká herečka je teraz neoddeliteľnou súčasťou britskej kráľovskej rodiny. Príbeh ako z filmu, čo poviete?

Zdroj: Instagram

Komentáre