Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Poznáte tie dni, nielen že vstanete nesprávnou nohou, ešte aj meškáte. Veď ráno sa predsa ráta každá minúta. Pozriete sa do skrine a uvedomíte si, že si nemáte čo obliecť. Už zase?!

Stačí mať v skrini niekoľko základných kúskov, ktoré môžete kombinovať na veľa rôznych spôsobov. Jedným z týchto zázračných kúskov je určite obyčajná biela košeľa. Či už je vaša alebo z priateľovej skrine, natom nezáleží.

Páni, nezúfajte, všetky typy (snáď okrem šiat) môžte pokojne využiť aj vy!

Šaty

Ako už bolo spomenuté, biela košeľa nemusí byť len vaša. Stačí o niečo vačšie číslo previazať opaskom a doplniť zaujímavými silónkami.

scenesarasota.com

Kombinácia s džínsami

Nesmrteľná nestarnúca kombinácia. Biela košeľa a džínsy nikdy nevyjdú z módy. Vyhrňte rukávy a vpredu košeľu zastrčte. Je to trendy a chic!

royalfashionist.com
sydnestyle.com

Pod sveter

Potrebujete nadobnúť elegantnejší dojem ale stále si chcete zachovať svoju komfortnú zónu? Jednoducho si cez košeľu prehoďte sveter. Vykukujúci golierik  splní túto úlohu fantasticky!

pinterest.com
pinterest.com

Cez tričko alebo okolo pásu

Obyčajný outfit, tričko a nohavice. Na bežný deň fajn, no niekedy jednoducho chcete niečo viac. Niečo špeciálne. Košeľu si prehoďte cez tričko a nechajte rozopnutú alebo si ju opášte okolo pásu. Z obyčajného nevýrazného outfitu je behom outfit, za ktorým sa na ulici obzrie nejeden človek. (Na obrázku nižšie máme síce košele inej farby, no bielou predsa nikdy nič nepokazíme, no nie?)

stylefavourite.com
theidleman.com

Myslím teda, že ak biela košeľa ešte nemá čestné miesto vo vašom šatníku, je asi načase to zmeniť.

 

 

Komentáre