Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Zákazníčka známeho obchodného domu Primark zostala šokovaná tým, čo objavila počas nakupovania. Natrafila totiž na pár tenisiek, ktorý sa až príliš nápadne podobal na model od svetoznámeho návrhára Alexandra McQueena. Biele tenisky s aplikáciou trblietok si boli veľmi podobné, najväčší rozdiel bol viac-menej len v cene.

Model od McQueena/dailymail.co.uk

So svojou skúsenosťou z nákupu sa zákazníčka Sophie podelila aj na sociálnej sieti. Bola ohromená tým, aký malý je rozdiel v dizajne topánok a aký priepastný v ich cene. Kým model od návrhára sa môže popýšiť luxusnou značkou a jeho cena sa vyšplhala až na 390 libier, variant z Primarku je mu na pohľad veľmi podobný, podľa Sophie tiež veľmi pohodlný a stojí len 11 libier! A ľudia na Facebooku sa zhodli v názore, že lacnejšia verzia je dokonca krajšia ako tá značková.

dailymail.co.uk

Sophie nad luxusným modelom rozmýšľala už dlhšie, no odrádzala ju vysoká cena – nedá predsa 400 libier za tenisky! Model z Primarku sa od McQueenovej verzie podľa nej líšil nielen porovnateľne nižšou cenou, ale tiež hrúbkou podrážky a pridaným prúžkom z trblietok na boku a jazyku topánky. Chýbali mu tiež vetracie dierky na boku, no nič z toho jej nevadilo a zastáva názor, že aj napriek malým odlišnostiam si túto 11-librovú verziu veľmi obľúbila. Najväčším plusom topánok je podľa nej pohodlnosť, a preto návštevu Primarku vrelo odporúča každému, kto váha nad kúpou „pôvodného“ variantu od McQueena. Myslí si totiž, že v prípade drahých modelov je cena zbytočne prehnaná a človek platí len za značku.

Komentáre