Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Internetom koluje módny kúsok, z ktorého si všetci uťahujú! Ide o detské pyžamko? Sú to dievčenské tepláky? NIE! Značka Vetements opäť vzala módu s obrovským nadhľadom a poriadnou dávkou recesie a na trh uviedla ružové jeansy a nohavice na gumičku, na ktorých môžeme nájsť potlač rozprávkových postavičiek. Ani zďaleka však nespadajú do kategórie detskej módy, ako by ste si mohli myslieť…

mrporter.com

Na trhu sa objavili hneď dva varianty tejto ružovej šialenosti. Jedným z nich sú jeansy, ktoré môžete vidieť na fotke vyššie. Ružové, s potlačou rozprávkových postavičiek. Značka Vetements ukázala, že aj na infantilných ružových nohaviciach s prvkami gýču, recesie a bavlny dokáže zrobiť majland. Tieto jeansy sa totiž na internete predávajú za sumu 900€, čo ,,určite osloví zákazníkov“. Predovšetkým mužov zbožňujúcich rozprávky a ružovú farbu.

lanecrawford.com

Druhý variant je pyžamkoidná verzia ružových nohavíc. Tu sa Tweety, Spongebob či Nemo nenachádzajú na hrubej ružovej jeansovine, ale na jemnom povrchu domácich nohavíc, ktoré svojím vzhľadom pripomínajú pyžamko. Opäť treba podotknúť, že módny kúsok je určený do šatníka dospelých ľudí. Jeho farba je rovnako infantilná ako v predchádzajúsom prípade, jeho cena o niečo nižšia – tieto luxusné značkové nohavice z bavlny a 100% gýču teda kúpite od 500 do 800€.

Máte pocit, že toto je len hoax a nikto by predsa takúto šialenosť nepredával, nie ešte kupoval? Dovoľte nám vyviesť vás z omylu. Značka Vetements tieto nohavice reálne predávala na viacerých miestach, a dokonca môžeme potvrdiť, že na drvivej väčšine e-shopov sú tieto modely už beznádejne vypredané.

Komentáre