Ivana Gáboríkova aj Erika Judínyová patrili medzi ženy, ktorých tehotenstvo bolo ostro sledované médiami. Obe nosili pod srdcom svoje prvé dieťa a snažili sa užívať si tieto momenty v čo najväčšom súkromí. Dnes, 20. mája, sa rozšírili najskôr informácie o pôrode Ivanky Gáboríkovej, a o niekoľko hodín neskôr nás prekvapila narodením potomka aj moderátorka Erika Judínyová. Slovenská smotánka sa teda má z čoho radovať!

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Podnikateľka a tanečníčka Ivanka Gáboríková priviedla svoje prvé dieťatko na svet v Trenčíne. Pôrod sa mal v nemocnici odohrať v noci z utorka na stredu. Oporou jej bol manžel Marián a svojej dcérke dali nezvyčajné, no krásne meno Bella. O tento významný okamih sa podelila aj na Instagrame zverejnením fotografie rovno z pôrodnej sály. Pani Gáboríková si tehotenstvo užívala plnými dúškami, a na dieťatko, ktorého pohlavie s manželom do poslednej chvíle pred verejnosťou tajili, sa už nesmierne tešila.

Erika Judínyová sa stala mamou
Zdroj: tvnoviny.sk

Len niekoľko hodín po tejto správe sa Slováci dozvedeli aj o pôrode Eriky Judínyovej, ktorá vo svojich 49 rokoch porodila prvé dieťa, dcérku Ellu. Keď štýlová moderátorka oznámila tehotenstvo, viacerí zostali veľmi prekvapení, no veľmi jej rolu matky priali. Podľa slov Eriky Judínyovej a jej manžela Štefana Skrúcaného prišla Ella na svet cisárskym rezom dnes o 11:20 h s mierami 2840 g a 49 cm. Ako povedal dojatý otec, Ella sa na svet vypýtala o niekoľko dní skôr, s čím on ani Erika nerátali, a tak ich dcérkin príchod veľmi prekvapil.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here