Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Bývalá 37-ročná modelka Carla Bellucci má na Instagrame viac ako 63 000 sledovateľov, no momentálne naštvala veľké zastúpenie rodičov tým, ako sa vyjadrila o svojej dcére a výchove svojich detí. Otvorene totiž povedala, že keď bude jej 14-ročná dcéra mať 16 rokov, zaplatí jej plastickú operáciu, aby bola krajšia. Jej dcéra Tanisha totiž podľa nej nepatrí medzi najbystrejších žiakov v škole, a ak chce niečo v živote dosiahnuť, nemôže byť škaredá.

Zdroj: mirror.co.uk

Bývalá modelka v minulosti sama podstúpila vylepšenie. V jednej reality šou klamala o tom, že trpí depresiami a úzkosťou, aby mohla podstúpiť plastickú operáciu nosa. Podarilo sa jej to, no pravda po čase vyplávala na povrch.

Zdroj: mirror.co.uk

Názor, aký má na výchovu svojich detí, však jej fanúšikov a sledovateľov šokoval. O svojej dcére povedala, že nie je najšikovnejšia, a tak sa bude v živote musieť spoliehať predovšetkým na krásu a na to, ako vyzerá. „V živote sa bude musieť spoliehať na svoj vzhľad, aby niečo dosiahla, takže bude musieť byť dokonalá. Teraz má obdobie, keď miluje výzor Kardashianiek s veľkým zadkom, prsiami a plnými perami. Keď bude mať 16 rokov, aj ona dostane výplne. Plne to podporujem. Ak chce byť úspešnou influencerkou, potom bude musieť zapadnúť do tejto doby, takže plastická operácia je samozrejmosťou. Tanisha vyzerá dobre, no operácia ju urobí ešte krajšou,“ hovorí o plánoch so svojou dcérou Carla.

Zdroj: mirror.co.uk
Momentálne dáva svojej dcére vreckové vo výške 240 dolárov, aby mohla pravidelne investovať do akrylových nechtov, obočia a predĺženia vlasov. Okrem toho jej už teraz šetrí peniaze na plastiku zadku, pretože si myslí, že ho má priveľmi plochý a hodili by sa jej silikónové implantáty. Čo sa týka Tanishinych dvoch bratov, pri nich dbá na to, aby dosahovali v škole skvelé výsledky a boli bystrí. V prípade dcéry vraj stačí dobre vyzerať a robiť všetko pre to, aby bola krásna. Pretože škaredí ľudia to podľa Carly nikam nedotiahnu….

Komentáre