Matka mala možnosť znovu stretnúť svoju dcéru, ktorá zomrela na leukémiu. Srdcervúce video zachytáva stretnutie matky s jej zosnulou dcérou vo virtuálnej realite. Samozrejme, celé tieto citlivé momenty vysielala televízia.

I Met You je názov relácie v Južnej Kórey, ktorá v aktuálnom diely dokázala vo virtuálnej realite spojiť matku s dcérou. Maličká Nayeon mala v roku 2016 len 7 rokov. Podľahla zákernej chorobe, zomrela na leukémiu. Rokzkošné dievčatko dokáže vďaka virtuálnej realite znova „ožiť“ a rozprávať sa so svojou mamou. Držia sa za ruky a oslavujú spolu narodeniny. 

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Morálna hodnota takéhoto videa je určite otázna, no po vzhliadnutí Vás určite chytí za srdce a poukáže na skutočné hodnoty. Vďaka prekladom na YouTube si môžeme prečítať aspoň približný preklad ich rozhovoru. Malá virtuálna Nayeon hovorí mame, aby jej otec prestal fajčiť a aby sa nehádali s jej súrodencami. Ako sa aj dá čakať, pre matku je to silný emočne vypetý zážitok a po celý čas rozhovoru má v očiach slzy. Svojej milovanej dcérke vyznáva lásku a prízvukuje jej, že raz budú znova spolu.

 

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here