Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Trendy vedia poriadne vytrápiť ľudskú logiku, a aj my sa občas pýtame, ako mohlo toto niekomu napadnúť pustiť na trh. Rovnakú otázku sme si kládli aj vtedy, keď sme počuli o butt mask s hydratačným efektom, ktorý zanechá váš zadoček jemný ako keby ste boli malým bábätkom. Textilné masky s hydratačným efektom sa vyrábajú vo viacerých, pestrých farebných prevedeniach a stretli sa s nevídaným záujmom. Tak ako sa kedysi ženy rady chválili svojimi prsiami, dnes ešte o čosi radšej počujú chválu na svoj zadok. Instagram nám diktuje, čo je v móde, a tak s ňou ľudstvo drží krok. A keď je v móde zadok, treba sa oň predsa starať, nech na fotkách vyzerá čo najlepšie. Okrem cvičenia a skvelého opálenia tak najnovšie treba dbať aj o jeho hydratáciu.

Zdroj: shoko.fr

Butt Masky sa stali virálnymi po tom, ako ich na Instagrame prezentovala Jennifer Lopez. Kontroverzná beauty metóda sľubuje zmäkčenie kože na pozadí, jeho hydratovanie, posilnenie a tiež rozjasnenie kože.

Zdroj: 1051theblaze.com

„Kozmetika pre zadok v skutočnosti neexistovala, a preto sme ju vynašli. Teraz môže váš zadok konečne dostať rovnakú pozornosť ako vaša tvár. Sme tu na to, aby sme ukázali krásu vášho zadku a pomohli mu udržať pevnú, žiarivú a dokonale hydratovanú pleť, “ hovoria zakladatelia značky.

Komentáre