Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Ideálna žena vyzerá v očiach každého muža inak. Kým jeden uprednostňuje prirodzený look a má rád, ak je ženu „za čo chytiť“, inému sa zase páči, keď sa žena poriadne namaľuje a predvedie svoju dokonalú postavu. Ženy, bez ohľadu na to, ako vyzerajú a aké majú telo, si však zaslúžia rešpekt a jedno majú všetky rovnaké – práva. A presne na práva žien sa rozhodla upozorniť známa modelka Emily Ratajkowski.

View this post on Instagram

@inamoratawoman by @leeorwild

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

„Dajte ženám príležitosť stať sa tým, čím chcú, a tak mnohostrannými, ako len môžu byť. Robte to, čo chcete, dámy, nech je to čokoľvek,“ napísala Emily. Novou fotografiou síce pobúrila množstvo ľudí, no zároveň poukázala na to, že žena by sa mala za každých okolností cítiť sexy a byť sama sebou.

Zdroj: huffpost.com

Žena má právo rozhodovať sama za seba – o tom, čo si oblečie, čo zverejní na internete alebo napríklad o tom, kedy sa oholí. „Holím sa vtedy, kedy chcem, no niekedy si chlpy nechám narásť a cítim sa tak sexy. Je len na mne, či sa rozhodnem podpazušie oholiť, alebo si nechám chĺpky narásť. Ochlpenie tela pre mňa predstavuje príležitosť, aby sa ženy mohli slobodne rozhodnúť – je to ich voľba založená na tom, ako sa chcú cítiť a ako sa cítia, keď chĺpky na tele majú a keď, naopak, nemajú,“ hovorí na margo svojej novej fotografie pre Harper´s Bazaar Emily.

View this post on Instagram

We’re into you, August. @splashnews

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Otvorená feministka Ratajkowski pravidelne pripomína svojim fanúšikom postavenie žien vo svete a k holeniu dodáva, že neexistuje správna odpoveď na to, či by sa ženy holiť mali alebo nie. Je to osobná vec každej ženy, a okolie i muži to jednoducho musia rešpektovať a zmieriť sa s tým, že táto téma viac nie je tabu.

Komentáre