Keithin Stills

Syndróm mačacieho oka je presne to, čo Keithinovi pomohlo uspieť. Sama neverila, že by sa so svojou chorobou mohla dostať na titulky časopisov.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
Zdroj: Instagram

Madeleine Stewart

Madeleine od detstva snívala o kariére v modelingovom biznise a ani Downov syndróm, a ani nadváha, jej v plnení sna nezabránili.

Zdroj: Instagram

Kelly Knox

Kelly sa narodila bez ľavého predlaktia, ale ani táto jej “nedokonalosť” jej nebráni pracovať s tými najväčšími značkami vo svete modelingu.  

Zdroj: Instagram

Sofia Hadzhipanteli

Mnoho dievčat je pripravených zbaviť sa posledných vláskov na obočí, len aby malo perfektný tvar. Presný opak však robí táto žena, ktorá si kariéru vybudovala práve na hustom obočí.

Zdroj: Instagram

Alba Parejo

Alba sa narodila s vyše 500 znamienkami a celé jej detstvo len počúvala posmech rovesníkov. Dnes je z nej jedna z najznámejších modeliek sveta.

Zdroj: Instagram

Melanie Gaidos

Melanie má zriedkavé genetické ochorenie na tele, prakticky nemá žiadne vlasy a choroba tiež ovplyvňuje jej nechty a zuby. Ani táto smutná diagnóza jej však nezabránila stať sa modelkou.

Nastya Kumarova

Ruská modelka s albinizmom vyzerá ako porcelánová bábika či živá socha. Nedostatok pigmentácie ju však nezlomil a podarilo sa jej vďaka modelingu naplniť život jasnými farbami.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here