Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Svet módy, vizáže a kozmetických doplnkov aktuálne prežíva medzi ženami nový trend. Ním sú takzvané „devil lips“ , ktoré doslova pobláznili ženy a influencerky po celom svete. Nová virálna senzácia pochádza z Ruska a v súčasnosti je taktiež veľmi populárna medzi ženami v Anglicku.

Cieľom ženskej novinky je úprava hornej aj spodnej pery do akejsi vlnky, ktorá vyzerá ako pery diabla alebo chobotnica. Celá procedúra vytvárania devil lips je pomerne komplikovaná. Zahŕňa jedinečný makeup, balzam a samozrejme aj injekčné vpichnutie, ktoré upraví celkový tvar pier a vytvorí požadovanú vlnku.

zdroj: Instagram

Renomovaná londýnska doktorka má o novom trende jasno. Pre ľudské telo nie je správne takto upravovať prirodzený anatomický tvar pier. Samozrejme, tvar pier sa dá vždy upraviť aj jednoduchšie bez ambulantného zásahu. Pri takejto procedúre je špeciálnou formou vpichovaná reakčná látka postupne do hornej a do spodnej pery. Tá môže neskôr spôsobiť narušenie drobných vlásočníc, čo môže viesť až k odumretiu tkaniva.

Odborníci majú pre ženy jednoduchú radu, pokiaľ chcú ženy pridať na sociálnej siete fotografiu, na ktorej sú ich pery špeciálne vytvarované, mali by pužiť len jednoduchý filter a aplikáciu na to určenú a nemali by meniť prirodzený tvar pier.

Komentáre