Nuda dokáže človeka dohnať k rôznym počinom. Jedna pani z Česka sa vo voľnom čase venuje háčkovaniu, ktorému zasvätila aj fanpage na Facebooku. Medzi výrobkami, ktoré ľuďom touto cestou predáva, sa nedávno objavil jeden unikát. Išlo o naozaj netradičný produkt, ktorého funkcia by vám zaručene len tak nenapadla.

Zdroj: facebook.com/MAMTA-šito-a-háčkováno-v-Jistebnici

Pani z Jistebnice sa totiž rozhodla uháčkovať čiapku, respektíve kuklu pre ženy. Konkrétne pre „ženy, ktoré chodia samé domov cez park.“ Jedinečný produkt ručnej výroby by ich mal počas noci ochrániť pred nebezpečenstvom a zamaskovať ich pred prípadným násilníkom. Čiapka kaki farby, ktorá vo vás vyvoláva dojem vojenského maskovania je niečím, čo každá žena rozhodne chce mať na sebe pri odchode z práce domov. Produkt sa predáva aj v darčekovom balení, a dokonca aj s návodom, keby ste sa rozhodli niekomu ho darovať (a on by nevedel, čo s tým).

Zdroj: facebook.com/MAMTA-šito-a-háčkováno-v-Jistebnici

„Výrobok vhodný pre deti do 40 rokov“ sa predáva pod názvom BUBUBABA a ľudia na internete nevedia, čo si o ňom majú myslieť. Je to (nepodarený) vtip, alebo to autorka veľdiela myslí vážne?

Zdroj: facebook.com/MAMTA-šito-a-háčkováno-v-Jistebnici

Komentáre