Aby o vašich nedostatkoch vedel len váš partner

Najľahší spôsob, ako odviesť pozornosť od nedostatkov, je upozorniť na svoje prednosti. Žiadny iný kúsok oblečenia to nezvládne lepšie, než perfektne strihovo riešené nové šaty. Samozrejme, že aj tie si musíte vedieť vybrať.

zdroj: inbyvanie.sk

Čo s väčším bruškom?

Práve nastáva obdobie, kedy sa viacerí z vás začínajú trápiť zaguľateným bruškom. Po najväčších sviatkoch v roku, ktoré sú charakteristické bohato prestretými stolmi sa niet ani čomu diviť. Hoďte diéty za hlavu a kúpte si šaty, v ktorých budete tak sexy, že na nejaké to kilo navyše ani nepomyslíte. Ideálne pre vás budú strihy s volánom alebo riasením v páse, pod ktorými sa možno trochu väčší objem dokonale skryje. Na trhu je dnes obrovské množstvo takýchto doplnkov s trendovým dámskym oblečením a vy si ho môžete vybrať aj priamo z pohodlia domova.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: Youtube.com

Širšie boky zakryjete A-čkovým strihom

Žensky široké boky sú vlastne skôr prednosť, ale ak túžite dodať svojej postave trochu viac harmónie a šmrncu, stačí jednoduché pravidlo. Snažte sa za každú cenu zvýrazniť svoj pás.

Veľmi dobre vám v tom pomôže strih šiat alebo sukne formovaný do tvaru A. Ak vám to nič nehovorí, spomeňte si na štýl 50. rokov. Dĺžka spodného dielu šiat je pritom na vašom uvážení.

Ak sa budete cítiť spokojne a pretancujete na blížiacom sa plese vďaka dobrému strihu šiat celú noc, v kvalitných obliečkach sa vám potom bude zaspávať veľmi jednoducho a pohodlne.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here