Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Nočnou morou každej nevesty sú nečakané problémy, ktoré sa počas svadobného dňa vyskytnú. Aj napriek tomu, že svadba je zorganizovaná tip-top, nikdy nemôžete vedieť, či sa niečo nezvrtne, rovnako ako nemôžete predvídať správanie svadobčanov. Alebo skôr ich outfit, ako to bolo aj v prípade svadobného dňa Amy Pennza. O škandál na jej svadbe sa postarala matka ženícha, ktorá prišla v bielych šatách a zatienila tak samotnú nevestu. Nemilo prekvapená Amy sa o tento príbeh podelila na sociálnej sieti Twitter a príspevok označila hashtagom #weddingfail .

Mysleli by ste si, že išlo o vypočítavú svokru, ktorá začala už v deň svadby robiť svojej neveste naprieky a svoj čin a sklamanie synovej manželky si patrične užila. Nie je to však celkom tak. Ako Amy vysvetlila, jej svokra voľbu outfitu čoskoro oľutovala a tu je dôvod, pre ktorý po ňom vlastne siahla:

„Zo svojho svadobného dňa si toho veľa nepamätám. Mnoho ľudí hovorí, že udalosti toho dňa vnímajú cez akúsi „hmlu“ a veľa vecí nepostrehnú, no a u mňa to bolo rovnaké. Ale keď som zbadala svoju svokru, pamätám si, že som jej povedala, že by tiež mohla byť nevesta. Tiež na sebe totiž mala oblečené svadobné šaty. Moja svokra je extrémne skromná na všetkom šetrí, no na to, aby ste to pochopili musíte vedieť, z akých pomerov pochádza. Moja svokra totiž vyrastala v extrémnej chudobe. Keď bola ako dieťa hladná a nemala čo jesť, potajomky jedla hlavičky zo zápaliek, aby sa zasýtila. Keď vyrastáte s tým, že nemáte absolútne nič a všetko je pre vás vzácne, poznačí vás to na celý život – tak ako to poznačilo ju. Nezáleží na tom, koľko peňazí potom zarábate, vždy vo vás zostane ten skrytý strach z toho, že zostanete bez jedla a prídete o všetko.“

Zdroj: pixabay.com

Amy ďalej hovorila o nutkaní svojej svokry šetriť a neplytvať. Nápoje, ktoré v reštaurácii nedopije, si prelieva do prinesenej fľaše, ktorú nosí v kabelke a olivy z drinkov si odkladá do zeleninového šalátu. Raz sa jej veľmi páčili isté červené okuliare, no boli pre ňu pridrahé, tak si tie svoje nalakovala červeným lakom na nechty.

„Je veľmi skromná, no zároveň nesmierne veľkorysá a srdečná. Keď sa nám narodili dvojičky, každú noc k nám chodievala krížom cez celé mesto, aby nám pomohla s nočným kŕmením. Spala na pohovke a počas prvých mesiacov naše deti 2-3 krát za noc kŕmila z fľašky, aby sme sa mohli vyspať a fungovať s nimi celý nasledujúci deň. Keď si však všimla vo výpredaji tieto biele šaty za skvelú cenu, ako prirodzená lovkyňa zliav nemohla odolať dobrej investícii a jednoducho ich kúpila. V tej chvíli si neuvedomovala, že na svadbu sa nepatrí prísť v bielych šatách.“

AMY PENNZA, Zdroj: twitter.com

Amy bola sklamaná, že ju svokra v jej veľký deň zatienila, no odpustila jej to. Vysvetlila, že nie každá svokra chce svojej neveste robiť za každú cenu prieky a že ani tá jej to nemyslela zle, dokonca svoj výber šiat veľmi rýchlo oľutovala a bola sa Amy ospravedlniť. Incident so šatami v sebe teda skrýva dojemný príbeh a dokazuje, že nie vždy je všetko na prvý pohľad tak, ako sa zdá.

Komentáre