Kreatívna nevesta sa postarala o to, že sa fotky z jej svadby stali virálnymi a to iba vďaka jednej jedinej veci. Vďaka pohodlným družičkovským a svadobným šatám, ktoré sa od bežných šiat líšili malým, no podstatným detailom. Nevesta vyzvala krajčírov a módne značky k tomu, aby šili šaty praktickejšie a pohodlnejšie. A preto sa sama rozhodla zaobstarať na svoju svadbu nielen sebe ale aj svojim družičkám šaty, ktoré mali vrecká!

Keď 24-ročná Eve Paterson žijúca v Cambridge zverejnila niekoľko fotografií na Twitteri, pravdepodobne nerátala s tým, že jej príspevok s inovatívnym svadobným outfitom bude mať tisíce zdieľaní a že jej nápad podporia stovky ďalších žien. „Nikto by neočakával, že keď si muž objedná oblek, vrecká by sa naň pridávali na želanie, alebo by boli považované za niečo extra. Takže si myslím, že to, že to takto musia robiť ženy, je šialené,“ objasnila svoje netradičné rozhodnutie Eve.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Šaty, ktoré mohli hostia vidieť na jej svadbe sú podľa nej dôkazom toho, že je možné vyzerať krásne a cítiť sa pri tom pohodlne a úžasne. Navyše sú praktické – jedna z družičiek dokonca na Twitteri pod príspevok napísala, že vo vreckách počas náročného svadobného dňa schovávala niečo malé na zjedenie. Iné si v nich schovali rúž, mobil či vreckovky. Našli sa samozrejme aj takí, ktorí nad jej malým vylepšením krútia hlavou, no nevesta má predsa pravdu v tom, že je to praktické. Muži si neustále robia srandu z dámskych kabeliek a ich obsahu, no im sa to povie, keď majú aspoň tie vrecká. Dámy by podobné vylepšenie šiat na spoločenských akciách určite ocenili.  🙂 

Komentáre