V takomto prípade môžete využiť niekoľko jednoduchých a lacných trikov. Na niektoré z nich sa pozrieme.

Nezabudnite na kvalitné topánky

To je základ každého šatníka a pokiaľ si ho nevyberiete správne, budete aj pri tom najlepšom oblečení pôsobiť na svoje okolie zle. Dobré topánky vyrobené z vysoko kvalitnej kože okamžite zmenia akýkoľvek vzhľad k lepšiemu. Navyše, s náležitou starostlivosťou bude táto investícia trvať roky. Zároveň je to tiež skvelý spôsob, ako môžete, okrem vhodných kvetov, na rande upútať. Dobre zvolená obuv dodá ten správny šmrnc každému outfitu.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Pokúste sa vyzerať seriózne

Mikiny, tričká, bejzbalové čiapky premenia aj tých najmódnejšie oblečených ľudí na bežných študentov. Ak chcete na okolie alebo ženu zapôsobiť seriózne, skúste vniesť do svojho šatníka trocha elegancie a vkusu. Zmeňte si napríklad šatník pomocou šatiek a oblekov na mieru. Ocení to nielen vaša nová pánska peňaženka, ale aj blízka priateľka.

Štýlový odev pre ženy
zdroj: songofstyle.com

Nesnažte sa byť za každú cenu moderní

Novinky na móle často slúžia iba na jeden účel – upútať pozornosť, a nie vždy v dobrom slova zmysle. Módne trendy sú často len sezónnou záležitosťou, čo znamená, že po čase budete musieť hľadať niečo nové a lepšie. Aby ste ušetrili na vzhľade, postavte základný šatník na nevyhnutných doplnkoch, ktoré vám umožnia vyzerať módne a štýlovo v každom ročnom období a sezóne. Takýmto doplnkom je napríklad elegantná košeľa, ktorou nikdy nič nepokazíte.

Nezabúdajte na údržbu odevu

Dokonca aj drahé veci, ak sú špinavé, stratia svoj vzhľad. Naučte sa ich preto nielen správne nosiť, ale aj prať, žehliť a ošetrovať. Všímajte si štítky na oblečení a využite na údržbu svojho obľúbeného odevu špeciálne programy práčky a sušičky a máte po starostiach. Najdôležitejšie je, že budete vyzerať vždy upravene a štýlovo.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here