Pohodlie nadovšetko

V súčasnosti je veľa mužov, ktorí kvôli svojej práci musia dodržiavať spoločenské pravidlá, etiketu, aj čo sa týka obliekania. Sú mnohé pracovné pozície, ktoré priam vyžadujú od muža, aby chodil do práce vždy v obleku, košeli a kravate. Ak aj Vy patríte do tejto kategórie, tak určite viete, o čom je reč. Na druhej strane toto oblečenie robí z každého muža príťažlivého elegána.

Sú však aj také kúsky pánskeho oblečenia, ktoré prinášajú mužom maximálny komfort a v ktorých sa cítia naozaj pohodlne. S veľkou istotou by sme sem mohli zaradiť napr. rifle, mikiny, vesty, svetre či tričká. Ktorý muž by sa v nich necítil dobre?

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: urbanmenoutfits.com

Športová elegancia

Súčasná móda je skvelá v tom, že dokáže v oblečení skĺbiť eleganciu so športovým štýlom, ktoré  majú bezpochyby svoje nezameniteľné čaro.

Stretnúť muža v elegantnom obleku má istotne svoje kúzlo,  najmä v očiach žien. V správnej kombinácii s ostatnými doplnkami vie aj z obyčajného chlapa urobiť sexy muža. To však ale neznamená, že muž, ktorý nenosí oblek, nie je pre ženy príťažlivý. Práve naopak!

Veď skvelo môže chlap vyzerať aj v rifliach a saku, ktoré doplní štýlovými teniskami. Je veľa mužov, ktorí siahnu radšej po svetri alebo mikine, keď sa ochladí, a aj napriek tomu sú moderní a elegantní. Pánske oblečenie má veľa podôb či variantov, je to predovšetkým otázka vkusu a štýlu každého muža. Svet dnešnej módy ponúka rôzne zaujímavé variácie pánskeho oblečenia, ktoré dokážu vzbudiť pozornosť okolia, či už si to jeho majiteľ uvedomuje alebo nie.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here