Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Ako všetci vieme, nové ročné obdobie so sebou prínáša okrem zmeny počasia aj výmenu šatníka. Móda sa mení, no v tomto prípade sa skôr vracia späť do módy to, čo sme tu už mali.  Je to nielen ekologické ale aj výhodné pre našu peňaženku. Stačí len hlbšie nazrieť do šatníka svojej mamy, babky, tety..

1.Silonky/pančušky

Silonky dokážu obzvlaštniť nejeden obyčajný outfit. Nielen zahrejú ale sú aj štýlové. Nebojte sa siahnúť po rôznych farbách a vzoroch, zaručene nešliapnete vedľa.

kamzakrasou.sk

2.Menčester

Pamätáte sa ešte keď vás mama navliekala do tých divných pásikavých nohavíc neidentifikovateľného materiálu? Predstavujem vám menčester, po ktorom by ste túto sezónu mali jednoznačne siahnúť.

eva.pluska.sk

3.Fialová farba 

Fialová ovládne snáď úplne všetko. Od oblečania a topánok až po doplnky a k ním zladený makeup.

fashionmagazin.cz

4.Oversize páperové bundy

Nadýchané páperové bundy sú na jeseň a zimu nielen trendy ale aj maximálne praktické. Veď kto by nechcel byť v teple a zároveň vyzerať ako z módneho časopisu? 

lovely.sk

5.Kvetinové vzory

Kvetinové vzory sme tu mali na jar aj v lete, a čo je dobrá správa, môžme s nimi smelo pokračovať aj na jeseň a v zime. Na šatách, šatkách, kabátoch, skrátka všade.

amoi.sk

 

Ak sa nebojíte experimentovať, kľudne môžte zmiešať viacero spomínaných trendov. Voilà, výsledok bude zaručene nepriehľadnuteľný. 

Komentáre