Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

 

Občas sa stáva, že na párty idete dve, no späť sa vracia už len jedna. Okolnosti bývajú všelijaké, no ak medzi tvoj hlavný problém patrí, že nemáš dobre vyvinutý orientačný zmysel a stratíš sa naozaj všade, tieto outfity môžu predstavovať rýchlu záchranu aj v dave ľudí – sú totiž naozaj neprehliadnuteľné! A možno sa nestrácaš ani ty, ani kamoška, len jednoducho miluješ farby a rada nimi pútaš pozornosť. Nech je to v tvojom prípade ako chce, ak máš rada neónové farby, módu, extravaganciu a značku Yves Saint Laurent, táto sci-fi kolekcia by sa ti mohla páčiť.

Zdroj: vogue.fr

Reč je o módnej kolekcii Anthonyho Vaccarella, ktorý už na jarnom Fashion Weeku v Paríži predstavil neónovú kolekciu jeseň/zima 2019-2020. Aj napriek tomu, že zvolil farby, ktoré sa hodia skôr k teplým letným večerom, kolekcia bude udávať trendy práve počas najbližšej zimnej sezóny, aby do nej vniesla osvieženie a spestrenie.

Zdroj: vogue.fr

Módna prehliadka, v rámci ktorej bola kolekcia odprezentovaná svetu, sa niesla v štýle, ktorý je typický pre značku Saint Laurent, no zakončila ju elektrická show s ultra futuristickým, dalo by sa povedať, že až sci-fi finále. Taliansky návrhár sa s modelmi naozaj vyhral, či už hovoríme o ich farbe alebo strihu. Jeseň a zima 2019/2020 sa bude niesť v znamení neónových farieb, širokých ramien, fosforeskujúcich topánok a bohémskeho štýlu.

Zdroj: vogue.fr

Futuristická móda na niekoľko minút ožiarila Paríž svetlami a bolo jasné, že Vaccarello si ľudí získal nielen poriadnou dávkou extravagancie, ale tiež mini návratom do rokov osemdesiatych, ktorými sa inšpiroval. Kožušiny, lodičky, okuliare a opasky teda predstavujú inšpiráciu pre záver roka roka 2019. Veď ako sa hovorí, to najlepšie si treba nechať na koniec. Uvidíme, či to platí aj vo svete módy. 

Zdroj: vogue.fr

Komentáre