Na Vianoce sme okrem darčekov pod stromčekom a fantastickej večere dostali cez sociálne siete informáciu o tom, že Jasmina Alagič a raper Rytmus sa v budúcom roku stanú rodičmi! Na Instagramových profiloch ich oboch sa objavila rovnaká fotografia, na ktorej Rytmus pri vianočnom stromčeku drží v ruke maličké topánočky pre bábätko a Jasmina sa v pozadí teší. Popis k fotke je síce u každého z nich iný, no oba naznačujú to isté.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Už pred časom sa v českých a neskôr aj v slovenských médiách začala šíriť správa o údajnom tehotenstve Rytmusovej snúbenice, ktorú v tom čase obaja popreli a raper kvôli (vraj) nepravdivej informácii vtedy urobil poriadny mediálny rozruch.

View this post on Instagram

…a nech sú VESELÉ v prvom rade:))!!! ??? ?? ???

A post shared by Dara Rolins (@dararolins_vermi) on

Na Štedrý deň doobeda sa hviezdou Instagramu stala Dara Rolins, ktorá zverejnila nádhernú vianočnú fotku v obklopení darčekov s bláznivým výrazom v tvári – vyzerala na nej ako pubertiačka, čím si získala nielen priazeň, ale najmä lajky svojich fanúšikov. Večer sa však pozornosť ľudí a samozrejme aj médií, upriamila na profily Rytmusa a Jasminy, ktorí Darin milý príspevok vrhli do zabudnutia a najbližšiu dobu sa budú v éteri spomínať ich mená pravdepodobne až veľmi často.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here