Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

33-ročná Kelly Bullock a jej manžel Paul boli veľmi zarmútení po tom, ako zistili, že nebude možné, aby Kelly vynosila ich druhé dieťa. Keďže chceli veľkú rodinu, oboch ich to zdrvilo, no nič sa nedalo robiť a museli sa s tým nejako zmieriť. Keď sa Paul stretol so svojím najlepším kamarátom Marcom, po pár pivách mu so žiaľom rozprával, že druhé dieťa nebude. Marcova manželka, ktorá sa o správe dozvedela, sa ako matka dvoch dcérok vcítila do Kelly a ponúkla sa, že im dieťatko vynosí a pomôže im tak splniť sen o rodine.

Zdroj: dailymail.co.uk

Marcova manželka Kim nemala počas svojich tehotenstiev žiadne zdravotné problémy, na rozdiel od Kelly, ktorá pri svojom jedinom trpela nevoľnosťami, bolesťami a od 22. týždňa tehotenstva bola pripútaná na invalidný vozík. Do dnešného dňa trpí bolesťami a aj to je jedným z dôvodov, prečo jej lekári neodporúčali otehotnieť znova – mohla by totiž vážne ohroziť seba i dieťa, dokonca jej hrozilo, že by zostala do konca života pripútaná na invalidný vozík.

Zdroj: dailymail.co.uk

Kim aj jej manžel považovali nápad za skvelý – ako rodičia zdravých detí nemali dôvod povedať nie, a vďaka pevnému putu medzi dvoma manželskými pármi sa tak Kim naozaj stala náhradnou matkou a vynosila Kellyno a Paulovo dieťa. Prvý i druhý pokus o umelé oplodnenie prebehol neúspešne, no rozhodli sa nevzdávať to, a na tretí to už vyšlo. Za každé oplodnenie síce zaplatili 2 tisíc libier, ale ich vytúžené dieťatko za to stálo. Riley sa teda stalo dieťaťom, ktoré tieto dve rodiny spojilo ešte viac, ako boli predtým. Aj keď netradičným spôsobom.

Komentáre