Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Šok! Ukážkový a harmonický vzťah slovenského fitness páru We Lift Together sa skončil rozchodom. V nedeľu popoludní túto informáciu zverejnila prostredníctvom videa Patris, ktorá je momentálne na jednej zo svojich zahraničných ciest. Na prvý pohľad dokonalý pár si v poslednom čase prechádzal náročným obdobím – písanie ich druhej knihy bolo časovo náročné, a okrem iného začali talentovaní influenceri zisťovať, že ich záujmy a vízie sa akosi líšia…

facebook.com/WeLiftTogetherOfficial

Ako Patris a Stanley povedali verejnosti prostredníctvom videa, zatiaľ čo Stanley sa túžil vrátiť k umeleckému smeru, práci s drevom a začať budovať svoju značku Stromene, Patris lákala sloboda, sebarozvoj a objavovanie sveta. Svojich priaznivcov poprosili o jedinú vec: aby sa nestavali na nikoho stranu a v prípade, že chcú ich životy sledovať aj naďalej, obaja, i keď už každý sám za seba, budú vďační za podporu svojich fanúšikov v tom, čomu sa venujú.

Čo sa zmenilo v našich životoch a čo bude ďalej s We Lift Together? 😳Všetko sa dozvieš dlhoočakávanom asi našom…

Uverejnil používateľ We lift together Patris Jarabicova Nedeľa 23. februára 2020

 

Exkluzívne pre Theclick.sk sa Patris po zverejnení úprimného videa podelila o vyjadrenie týkajúce sa nielen jej osobného života, ale aj značky We Lift Together, ktorú so Stanleym niekoľko rokov budovali. “Čo sa týka webu, tak ani jeden z nás nevie, ako to urobíme, skôr to necháme na ľudí, ak budú stále chcieť viac a viac kníh, tak ich tlačiť budeme, ale určite to nebudeme siliť. Čo sa týka oblečenia, určite už nebudeme vytvárať nové, jedine ak knihy,“ odpovedala Patris na našu otázku, ako bude pokračovať ich značka a dobre rozbehnutý e-shop.

Ak je tu niekto, kto si teraz prechádza ťažkým obdobím v živote, tak by som vám chcela odkázať jednu vec🙏 Vydajte sa do…

Uverejnil používateľ We lift together Patris Jarabicova Piatok 7. februára 2020

O tom, že Patris je dieťa slobody svedčia aj jej plány na najbližšie obdobie: „Určite si teraz nechcem hľadať nikoho nového, chcem sa zameriavať na svoj osobný rozvoj, pracovať na lepšej verzii seba, učiť sa angličtinu, indonézštinu, čeliť svojim rôznym strachom (preto ten freediving), ale nikdy nevieš, koho na cestách človek stretne.“ Zároveň by chcela ľudí povzbudiť k tomu, aby sa nebáli robiť zásadné životné rozhodnutia. „Hlavne by som chcela ľuďom odkázať, nech sa naozaj neboja robiť vážne a ťažké rozhodnutia, nech idú aj napriek svojmu strachu. Viem, že istota je super, ale ja som sa v lete cítila extrémne zle, mala som ťažké depresie a musela som vyhľadať odbornú pomoc, mala som naozaj ťažké myšlienky a teraz sa cítim naozaj extrémne šťastná. Určite mi veľmi pomohlo cestovanie a stretávanie nových ľudí.“ Podotýka tiež, že so Stanleym sú stále v pracovnom kontakte a vládne medzi nimi pevné priateľstvo. Aj napriek tomu však vysvetľuje, že svoj ukončený ľúbostný vzťah v budúcnosti obnoviť neplánujú. 

Komentáre