Niekto si sviatky bez zimy, snehu, svietiaceho stromčeka a celej rodiny nevie ani predstaviť. Je to preňho niečím, čo tvorí základ Vianoc, bez ktorého by sviatky proste nefungovali tak, ako majú. A potom sú tu takí, ktorí si obujú túlavé topánky, zbalia si kufor a vydajú sa do sveta, kde si urobia svoje vlastné Vianoce a tradície. Podobné túlavé topánky sa vyskytujú aj v botníku Patris a Stanleyho, známeho a úspešného fitnesspáru. Po napísaní svojej prvej knihy sa rozhodli kúpiť si jednosmernú letenku do exotiky, a už takmer rok cestujú a objavujú jej krásy.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

„Vždy sme snívali o tom, že strávime Vianoce v nejakej tropickej krajine ?. Konečne sa naše sny splnili a sú to naše prvé spoločné Vianoce v zahraničí ??. Tieto Vianoce sú niečim špeciálne, jedinečné, ale úplne odlišné, na aké sme zvyknutí z domu ?. Napriek tomu, že nám tu chýba rodina, sme veľmi vďační za tieto drahé momenty ?. Želáme vám, drahí priatelia, tie najkrajšie Vianoce,“ odkázali prostredníctvom sociálnej siete dobrodruhovia.

Nie je to predsa o snehu, strome so svetielkami a darčekoch. Je to o láske a o tom, že sa ľudia navzájom ľúbia a sú darom jeden pre druhého. Možno by nebolo zlé inšpirovať sa We Lifťákmi a aspoň raz v živote osláviť sviatky mimo domu, čo poviete? Nemusí to byť hneď exotická pláž, no možno by to mohlo byť miesto, po ktorého návšteve v kútiku duše túžite. A to všetko s človekom, na ktorom vám najviac záleží.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here