Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

 

Niekto si sviatky bez zimy, snehu, svietiaceho stromčeka a celej rodiny nevie ani predstaviť. Je to preňho niečím, čo tvorí základ Vianoc, bez ktorého by sviatky proste nefungovali tak, ako majú. A potom sú tu takí, ktorí si obujú túlavé topánky, zbalia si kufor a vydajú sa do sveta, kde si urobia svoje vlastné Vianoce a tradície. Podobné túlavé topánky sa vyskytujú aj v botníku Patris a Stanleyho, známeho a úspešného fitnesspáru. Po napísaní svojej prvej knihy sa rozhodli kúpiť si jednosmernú letenku do exotiky, a už takmer rok cestujú a objavujú jej krásy.

„Vždy sme snívali o tom, že strávime Vianoce v nejakej tropickej krajine 🌴. Konečne sa naše sny splnili a sú to naše prvé spoločné Vianoce v zahraničí 😍🎄. Tieto Vianoce sú niečim špeciálne, jedinečné, ale úplne odlišné, na aké sme zvyknutí z domu 🙂. Napriek tomu, že nám tu chýba rodina, sme veľmi vďační za tieto drahé momenty 🙏. Želáme vám, drahí priatelia, tie najkrajšie Vianoce,“ odkázali prostredníctvom sociálnej siete dobrodruhovia.

Nie je to predsa o snehu, strome so svetielkami a darčekoch. Je to o láske a o tom, že sa ľudia navzájom ľúbia a sú darom jeden pre druhého. Možno by nebolo zlé inšpirovať sa We Lifťákmi a aspoň raz v živote osláviť sviatky mimo domu, čo poviete? Nemusí to byť hneď exotická pláž, no možno by to mohlo byť miesto, po ktorého návšteve v kútiku duše túžite. A to všetko s človekom, na ktorom vám najviac záleží.

Komentáre