Každý z nás už asi niekedy niekde zažil takú tu silnú letnú lásku, ktorá prišla nečakane doslova z čista jasna a cítili ste sa, ako keby ste tú osobu poznali už dlhé roky. Predstavte si však, že si s niekým padnete do oka a jedinou prekážkou medzi vami je jazyková bariéra. Našťastie v dnešnej dobe máme už modernú technológiu a tak do istej miery ani jazyk nie je žiadnou prekážkou. O niečom takomto sa dá hovoriť aj pri dvojici britskej krásky a jej talianskeho priateľa, ktorí si padli do oka a začali spolu komunikovať len vďaka Google Translate. 

Dvojica sa náhodne stretla na počas svojej dovolenky na Ibize. Obaja okamžite vedeli, že ich na tom druhom priťahuje. Pokúsili sa spolu začať komunikovať, no nanešťastie ani jeden z nich nepoznal reč toho druhého. Ani toto im však nebolo prekážkou. Po dobu skoro 2 rokoch využívali na komunikáciu medzi sebou výhradne elektronické zariadenia, no počas ich používania sa postupne naučili aj reč toho druhého. 

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: Caters

Svoje prvé stretnutie na Ibize neskončilo bez odozvy a tak v krátkej dobe naplánovali aj svoju ďalšiu, teraz už však spoločnú dovolenku v Barcelone. Tá ich zblížila ešte viac a preto nasledovali aj ďalšie dovolenky v Madride a na Tenerife.  Čím viacej času spolu dvojica trávila, tým menej Google Translate museli používať. Priatelia si najskôr mysleli, že z toho bude len krátka prázdninová láska, ako sa však neskôr ukázalo, dvojica je spolu už niekoľko rokov a rozísť sa teda rozhodne neplánujú.

Komentáre