Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Časy, kedy sa ľudia vydávali a ženili ešte pred tým, ako oslávili 20-ku sú dávno preč. Doba je iná, nároky v škole a práci sa časom zdvihli a tak je prirodzené, že niektorí mladí ľudia na lásku a vzťahy, ktorým sa treba venovať a budovať ich, jednoducho čas nemajú. A začínať si vzťah len preto, aby nevyzerali v očiach okolia ako single chudáčikovia, ktorí nemajú šťastie v láske a sú stále sami, to nie je to pravé. Povedzme si na rovinu – niekomu vyhovuje byť single aj napriek tomu, že všetci okolo neho už sú zadaní a v čase, keď ten niekto rozmýšľa, čo si kúpi na večeru a aký film si pri nej pozrie, jeho rovesníci vyberajú mená už očakávaným deťom a v zlatníctve objednávajú svadobné obrúčky. Ak máš teda zlý pocit z toho, že nikoho nemáš ( alebo nikoho nechceš alebo je to iba „komplikované“), prečítaj si, aké skvelé výhody ti single život prináša.

Môžeš si robiť čo chceš. Čo pre niektoré ženy v preklade znamená, že môžu tiež kupovať čo chcú, bez zbytočného argumentovania, na čo im tie veci budú. Keď si single, jednoducho nemusíš sám/sama sebe vysvetľovať, prečo nechceš ísť v sobotu na výlet, ale radšej do kina, prečo do botníka pribudol desiaty pár nových topánok, prečo nechceš ísť dovolenkovať k moru ale na hory alebo prečo ideš s kamarátmi na párty, keď si mal/a v pláne zostať celý večer doma. Jednoducho, neobmedzuješ svoje pohodlie ani nerušíš plány niekoho iného.

Vyzeráš lepšie.  Single ľudia majú viac času na to, aby sa o seba starali. Len tak, pre dobrý pocit. Oproti zadaným totiž majú viac času na fyzickú aktivitu, beauty procedúry a nákupy. A tak kupujú dobré oblečenie, starajú sa o to, ako vyzerajú a robia veľa vecí pre svoj zovňajšok najmä preto, aby sa cítili dobre a boli spokojní sami so sebou. A keď im osud hodí do cesty lásku, aby ju mohli bez výčitiek vziať do vlastných rúk.

Môžeš ísť kam chceš, kedy chceš a s kým chceš. Nepotrebuješ nikomu oznamovať, že sa koná neplánovaná párty a chceš na ňu spolu s kamarátmi a kamarátkami ísť. Oblečieš sa a ideš. Neplánovaný event? ÁNO! Daj zelenú tráveniu času so svojimi kamarátmi a patrične si to užívaj.

Viac času na oddych a menej stresu. Nemusíš riešiť nedorozumenia, ktoré k vzťahom patria. Rozmýšľanie nad kompromismi, ústupkami, obavy o budúcnosť, prípadná žiarlivosť… Nič z toho ťa nevyčerpáva. Menej problémov a stresu = viac času na to vyložiť si nohy a naliať si pohár dobrého vína.


Máš viac priestoru pre kariéru. Veľa umelcov, hercov, spisovateľov alebo hudobníkov to dobre pozná. Keď sa chcú plne sústrediť, potrebujú byť sami a nesmie ich nič rozptyľovať. Single život ti ponúka čas na osobný rozvoj a budovanie kariéry. Popri tom máš možnosť objaviť to, čo si o sebe možno ani nevedel. Skryté talenty a vlastnosti, ktoré v sebe ukrývaš ti môžu v budúcnosti pomôcť stať sa úspešným. Začni objavovať svoje vlastné ja a energiu, ktorú máš sa neboj použiť na prijímanie nových výziev!

Komentáre