„Ahoj. Som slobodný mladý muž a touto cestou si hľadám partnerku na dlhodobý vzťah.“ No schválne, koľko inzerátov či statusov s podobným introm ste v poslednom čase videli? Pravdepodobne veľa. Koľko z nich však pokračovalo ako trailer na Fifty shades of Grey? Pravdepodobne len tento jeden, ktorý sa koncom februára objavil na Facebooku. Jeho autorom je údajne sympatický, 174 cm vysoký a 85 kg vážiaci mladý muž vystupujúci na stránke Denník dominantného muža, a toto sú jeho očakávania a predstavy o vzťahu, ktorý pripomína známu literárnu romancu Christiana a Anastasie.

Zdroj: pixabay.com

„Som prirodzene dominantný muž. Na vzťah preto hľadám submisívnu ženu. Zoznamovanie cez internet považujem za nešťastné, avšak pre hľadanie partnerky na tento typ vzťahu je to asi najlepšie možné riešenie. Totiž pri „bežnom“ zoznamovaní veľa žien túto submisívnu vlastnosť kvôli okoliu v sebe tají. Som vodcovský, sebaistý, dominantný, úprimný, ale aj urážlivý, občas mrzutý a možno občas až moc priamy. Veľmi veľa pre mňa znamená hrdosť. Medzi moje záľuby patrí cestovanie, šport, hudba a celkovo aktívny život,“ hovorí o sebe Slovák, ktorý svoju identitu pred verejnosťou skrýva. 

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
Zdroj: pixabay.com

„Chcem mať v partnerke poslušnú a oddanú ženu, ktorá pre Pánovo potešenie hocičo vydrží, ale ktorú zároveň Pán ochraňuje, miluje a pokiaľ je s ňou spokojný, tak aj pohladí alebo si ju pritúli. Chcem ti byť oporou a okrem pevnej ruky ti ponúkam aj objatie. Nikdy ti naozaj neublížim. Ponúkam ti predovšetkým pocit istoty. Nikdy ti nebudem klamať a pokiaľ ti niečo sľúbim, tak to aj splním. Stále verím, že nájdem ženu, ktorá uprednostní vo vzťahu skromnosť. Ktorú dokáže rozžiariť kytica čerstvých kvetov, ktorú poteší obyčajný cukrík, ktorý je cestou z práce kúpim aby vedela, že som na ňu myslel. Chcem normálnu ženu, ktorej budem môcť urobiť život krajší, pomôcť jej rodine. Chcem sa starať o svoje „dievčatko“, o svoju „princeznú“. Často cestovať, užívať si prítomnosť jeden druhého,“ romanticky pokračuje status.

Zdroj: pixabay.com

A aké podmienky by vlastne mala spĺňať submisívna partnerka, po ktorej sa mladík obzerá? „Čo sa týka vzťahu, uprednostňujem štíhlu postavu a jemnejší typ ženy. Na mysli mám normálnu štíhlosť. Niekoľko kg naviac nie je treba riešiť. Čo sa týka veku, pre mňa je to len číslo. Ak budem reálne vidieť, že tvoje srdce túži mať prísneho ale spravodlivého Pána, bude mi úplne jedno či máš 23, 38 alebo 45.“ Vyzerá to teda tak, že aj na Slovensku žije variant (ne?)dokonalého pána Greya. Držíme mu teda palce, aby svoju vyvolenú čoskoro našiel. A pre prípad, že by vás zaujímal celý, pôvodný status, prečítať si ho môžete TU.  

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here