O tom, že Slovensko v sebe ukrýva mnoho talentovaných ľudí nie je pochýb. Určite k nim patrí aj skupina Report, ktorá v týchto dňoch potešila svojich fanúšikov novou skladbou s názvom Bez nich. Spieva sa v nej o vzťahoch mužov a žien a podľa interpretov sa hlavná téma nesie v odľahčenom duchu. Text, ktorý mali autori napísaný pomerne rýchlo, sa v realite stotožňuje s ich súkromnými životmi a ľúbostnými vzťahmi. Ako sa k skladbe a klipu vyjadrili oni sami, nejde o kalkul vyprodukovaný nasilu, ale o reálne pocity, ktoré spísali na papier a zložili do piesne.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

„Skladbu produkoval FoscoAlma (CZ), o finálny aranž sa postaral Hoodini, ktorý nás nahrával v štúdiu Overground Art a o master sa postaral G bod. Klip sme spracovali spoločne s Martinom Mikom,“ hovorí za skupinu jej člen, Tomáš Kysel.

K skladbe vznikol pekný tematický klip s nádychom sedemdesiatych rokov, ktorý sa natáčal v Bratislave, v okolí Senca a v Kolárove.

Keď sme to nahrali a Hoodini doladil kopec vecí, povedali sme si, že to musí mať klip. Napadlo nám, že by to mohlo byť niečo na štýl sedemdesiatych rokov, nejaký príbeh s jemne komickým nádychom,“ hovorí Tomáš, ktorý zároveň ďakuje všetkým, ktorí sa na tomto diele podieľali a prispeli k jeho vydaniu.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here