Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Billie Elish v súčasnosti zažíva vo svojej hudobnej kariére veľmi úspešné obdobie. Dôkazom toho je aj celkovo 5 ocenení Grammy, ktoré si speváčka z poslednej, v poradí 62. ceremónie odniesla. Mladá Američanka, ktorá prezentuje teenagersky pochmúrnu generáciu a razí cestu byť za každých okolností samým sebou, sa stala suverénnou hviezdou nedeľného odovzdávania cien Grammy.

zdroj: Kevin Winter/Getty Images

Jej fanúšikov po celom svete však šokovalo niečo iné a to konkrétne moment pred vyhlásením jednej z cien. Pri zábere na speváčku je celkom jasne vidno, ako spevácka pred vyhlásením jej mena vysloví: „Please don’t be me!“ Čo vo voľnom preklade znamená: Prosím, nech to už nie som ja!“ 

Billie Elish svojimi oceneniami porazila mená ako Ariana Grande, Lana Del Rey, Bon Iver a podobne. Pri preberaní ceny a pri svojej ďakovnej reči sa Billie aj vyjadrila, že si myslí, že cenu za najlepší album si mala odniesť práve Ariana a nie ona.

Okrem iného si mladá speváčka odniesla aj Grammy za pesničku roka – „Bad Guy“, najlepšia nahrávka roka a mladučká hviezda si tiež prevzala gramofónik ako Najlepší nováčik a najmä cenu za Najlepší album. O tú sa delila s bratom Finnesom O’Connellom, ktorý jej pri albume pomáhal.

 

 

Komentáre