Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Keď sa spomenie Versailles, každému sa ako prvé vybaví nádherný zámok kráľa Ľudovíta XIV, fontány, záhrady, zrkadlová sieň a pravdepodobne aj turizmus či hodiny dejepisu. Málokomu by sa však zámok vo Versailles spojil s elektronickou hudbou a párty. A to pravdepodobne treba zmeniť!

vogue.com

Keďže Francúzi sa o kultúrne pamiatky dôkladne starajú a chránia si ich, mnohých prekvapilo, že miestom konania veľkej elektronickej párty sa má stať práve honosný areál približne 337-ročného Château de Versailles. Minuloročná premiérová párty priniesla množstvo pozitívnych ohlasov a prilákala veľa ľudí. A aj preto sa tento rok uskutoční opäť. V roku 2020 sa môžeme tešiť nielen na luxusné a atmosferické miesto konania udalosti, ale tiež na najlepších DJs z francúzskej elektronickej scény, ktorí tento zážitok doladia tak, aby ste naň nikdy nezabudli. Už 23. mája sa tu predvedú Justice, L’Impératrice a Kittin x Busy P. 

Zdroj: pixabay.com

Počas minuloročnej párty sa interpreti predviedli v Zrkadlovej sieni s výhľadom na nádherné zámocké záhrady. Tie sa neskôr premenili na obrovský tanečný parket, čo vyzdvihli predovšetkým spokojní organizátori. Tí tento veľký event označili za nadčasový a pravdepodobne najelegantnejší hudobný festival roka 2019. Večer, ktorý podľa nich reprezentuje historické počiatky tradícií kráľa Slnko, označujú tiež ako kolísku francúzskej elektronickej hudby. Vstupenky na tohtoročnú májovú párty sú v predaji od 4. februára a začínajú na sume 30€.

Komentáre