Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Február sa vždy nesie v znamení romantiky a valentínskej nálady. Sviatok zamilovaných však nie je len skvelým dňom na krásnu oslavu lásky. Je to tiež ideálny čas na začatie nového vzťahu. A čo tak prvé rande práve na Valentína? Či už sa sa dvaja ľudia spoznali vo virtuálnom svete a na Valentína by sa chceli spoznať osobne, alebo sa poznali dlhšie a na Valentína sa rozhodli posunúť to niekam ďalej, a či už tomu veríte alebo nie, o povahe človeka a (prvom) rande s ním vám vedia niečo málo našepkať aj znamenia zverokruhu 😉 

pixabay.com

300 mužov i žien so Slovenska, ktorí sa zapojili do valentínskeho prieskumu realizovaného zoznamovacou spoločnosťou SugarDaters Slovensko malo za cieľ odhaliť svoje očakávania od valentínskeho rande. Ľudia, ktorí si aktuálne hľadajú partnera pri realizácii prieskumu okrem iného prezradili aj svoje znamenie zverokruhu, ktoré zohralo pri analýze ich odpovedí významnú úlohu. Čo teda jednotlivé znamenia očakávajú od valentínskeho rande? Možno budete prekvapení!

Očakávania od valentínskeho rande 

 Rande so ženou

Ak idete na rande so ženou s jedným zo znamení kozorožec, rak, škorpión, panna, blíženci alebo býk, mali by ste vedieť, že s vami ide von, pretože dúfa vo vzťah. Zatiaľ čo baran, lev váhy vidia šancu na to, že si nájdu dlhodobého kamaráta s výhodami, rak, vodnár ryby by chceli romantiku, ktorá sa môže opakovať, ak to medzi vami zaiskrí. 

Rande s mužom

Ak plánujete rande s baranom, býkom, blížencami, pannou, strelcom alebo rybami, je pravdepodobné, že len skúma terén. Bude to jednorazový flirt alebo by sa z toho mohlo vykľuť kamarátstvo s výhodami? Pravdepodobne nad týmto chlap s jedným z týchto znamení premýšľa, keď ste spolu na drinku. Na druhej strane si muži so znameniami škorpión kozorožec hľadajú skôr tradičný vzťah. Ak pôjdete na rande s levom alebo rakom, pravdepodobne bude súhlasiť s čímkoľvek, čo navrhnete. Tieto znamenia nezvyknú odmietať možnosť ísť do vzťahu, ak je medzi vami chémia a ani by nemali mať problém s tým, ak to skôr vidíte na vášnivú noc.

pixabay.com

Sex na prvom rande

 Rande so ženou

Baran, kozorožec, váhy a lev sú za sex na prvom rande. A ak baran niečo chce, chce to hneď! Ak vaša polovička patrí medzi tieto znamenia, pripravte sa na to, že sa budete cítiť žiadaný a veľmi sexy. Ak práve takto chcete ukončiť váš Sviatok zamilovaných, uistite sa, že idete na rande s jedným z týchto znamení. Stretnutie so škorpiónom, strelcom, rakom alebo rybami môže skončiť veľmi dobre. Tak ako majú tieto znamenia radi jemný a romantický sex, takisto vedia byť aj drsní. To znamená, že ak sa im páčite, určite vám dajú presne to, po čom túžite. Nemáte náladu na dobrodružstvo? Láka vás však útulný a oddychový večer s dobrým jedlom a dlhými rozhovormi? V tom prípade by ste na rande mali vziať vodnára, blížencov, pannu alebo býka.  

 Rande s mužom 

Blíženec, lev, panna a vodnár s vami pôjdu na Valentína von, pretože očakávajú nejakú akciu. Presnejšie povedané, ich cieľom je dostať vás do postele. Baran, býk, strelec ani ryby nepovedia nie na sex na prvom rande. Budú však trpezlivo čakať, kým spravíte prvý krok. O zvyšok sa už potom postarajú. Isté však je, že túto tému nevytiahnu, až dokým nebudú mať pocit, že im vysielate signály. Ak sa na to na Valentína necítite, vaším partnerom by mal byť škorpión, rak, váhy alebo kozorožec. Tieto znamenia s vami idú na rande jednoducho preto, aby vás lepšie spoznali.

pixabay.com

  Znamenia zverokruhu a nevera

Rande so ženou

Čo ak je vaša valentínska partnerka v znamení rak, lev, škorpión, kozorožec a strelec a po rande sa dáte dokopy? V tom prípade je pomerne veľká šanca, že vám skôr či neskôr zlomí srdce. Ak hľadáte niekoho, kto bude verný, mali by ste vaše rande brať naozaj seriózne, pokiaľ je vašou Valentínkou žena v znamení baran, býk, blíženci, panna, váhy alebo vodnár. Pozor si dajte na ryby! Aj keď sú zvyčajne verné, prieskum ukazuje, že môžu byť v pokušení ísť do postele s niekým iným.

 Rande s mužom

Pozor by ste si mali dávať na barana, blížencov, raka, leva, škorpióna, strelca, kozorožca, vodnára ryby – môžu sa z nich vykľuť lámači sŕdc! Ak chcete niekoho skutočne verného, vyberte si radšej býka alebo pannu. váhami si nikdy nemôžete byť istá, či ostanú verní alebo podľahnú pokušeniu… 

Komentáre