Historicky najmladšia výherkyňa EuroMiliónov ponúka slušný balík peňazí tomu, kto s ňou pôjde na rande. Nie len tak vybehnúť vonku a zarobiť si, ale ponúknuť jej plnohodnotný zážitok a vzrušenie, ako pri skutočnom rande.

zdroj: Jane Park/Facebook

23- ročná Jane Park, vyhrala svoj balík peňazí – viacej ako 1 milión EUR, ešte v mladom veku, keď mala 18 rokov. Celkom dobrý základ na rozbeh do života, no nie?

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Jane nemá v pláne akceptovať pozvania na rande od „hocikoho“, ale svojho partnera na tento večer si skutočne precízne vyberá. Záujemcovia o toto stretnutie sa musia prihlásiť na jej špeciálne založenú webovú stránku, kde musia o sebe zverejniť pravdivé a zaujímavé informácie, na základe čoho si Jane neskôr vyberie.

zdroj: Jane Park/Facebook

Mladá milionárka berie celý tento nápad dosť vážne a chce si tak nájsť skutočnú lásku. Svoj príbeh plánuje aj natáčať, z čoho následne by mal v budúcom roku byť aj vytvorený dokumentárny film. Jane má v pláne v ňom svetu ukázať, aké ťažké je nájsť si skutočnú lásku v jej postavení, kedy je obklopená falošnými ľuďmi, ktorí túžia hlavne po jej peniazoch.

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here