Pri výbere topánok rozhoduje predovšetkým pohodlnosť. V letných horúčavách sa snažíme zahaľovať telo a nohy čo najmenej, no aj sandále, žabky či plátenky dokážu v niektorých prípadoch spôsobiť bolestivé otlaky na prstoch či päte. A práve pre vysoký komfort boli vytvorené špeciálne nalepovacie podrážky na chodidlá, ktoré obuv dokonale nahrádzajú, hodia sa ku každému letnému outfitu a sú určené pre mužov, ženy aj deti. Ich aplikácia je veľmi jednoduchá: zlepíte ochrannú fóliu a podrážku nalepíte na chodidlo.

Zdroj: cosmopolitan.fr

Nohy dovolenkárov a turistov si ich okamžite zamilovali! Protišmykové podrážky majú za cieľ chrániť chodidlá pred zraneniami na piesku, chodníku, vo vode či na kameňoch, pred teplom sálajúcim zo zeme a malým bonusom bude pekné opálenie nôh aj napriek tomu, že máte nohy v podstate obuté 🙂 . Princípom je cítiť sa bosý, no zároveň chránený.

Zdroj: cosmopolitan.fr

Je možné ich nosiť na súši i vo vode, takže sú ideálne na pláž, keďže nemusíte rozlišovať obuv do vody a mimo nej. Podrážky na chodidlá sa predávajú vo viacerých farbách i veľkostiach, vďaka svojej hrúbke sa rýchlo usušia a keďže sú protišmykové, riziko vám nehrozí ani v bazéne.

Jeden pár tejto „obuvi“ sa dá zohnať za cenu približne 3€. Podrážky sú ľahko dostupné cez rozličné zahraničné e-shopy, napríklad cez zopár českých ich viete po pár klikoch na internete zohnať veľmi rýchlo. V zahraničí sa predávajú po 1 páre alebo v baleniach po 10 párov, ktoré stoja 30€.

Komentáre