Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Známy slovenský fitness pár We Lift Together už dlhšiu dobu svojim fanúšikom naznačoval, že čoskoro sa udejú veľké zmeny. Sledovatelia Patris a Stanleyho špekulovali, či sa za naznačovanými zmenami neskrýva tehotenstvo alebo naopak, rozchod krásnej dvojice. Nejasnosti, dohady a špekulácie však Welifťáci ukončili počas uplynulého víkendu, kedy vo videu narovinu povedali, ako sa ich vzťah bude vyvíjať ďalej, ako bude fungovať ich značka a prezradili svoje nečakané plány do budúcna.

Patris a Stanley sa v posledných mesiacoch naplno venovali tvorbe svojej druhej kuchárskej knihy, ktorej finálne úpravy vyvrcholili počas leta. Vo videu priznávajú, že išlo o naozaj náročné obdobie plné prebdených nocí a stresu, po ktorom obaja zostali vyčerpaní. Začali sa čoraz častejšie utiekať k offline svetu a pracovať viac na utužovaní vzťahov s rodinou, kamarátmi a plnení snov. Bábätko ešte neplánujú, a našťastie neohlásili ani rozchod, no aj napriek tomu ich čaká odlúčenie. Idú si síce plniť sny, no každý z nich sa za nimi musí vydať po inej ceste.

Zdroj: facebook.com/pg/WeLiftTogetherOfficialZatiaľ čo Patris miluje cestovanie a začiatkom roka 2020 sa sama vydá na cestu do severného Thajska, Stanley zostane na Slovensku a bude sa venovať svojim umeleckým projektom, o ktorých sníva už dlhší čas. Aj napriek tomu, že ich od seba bude oddeľovať niekoľko tisíc kilometrov a časový posun, svoj vzťah považujú za natoľko pevný, že túto výzvu zvládnu, a budú sa vo svojich aktivitách vzájomne podporovať aj takto na diaľku. Zároveň všetkých svojich sledovateľov a priaznivcov vyzvali k tomu, aby neprepadli sociálnym sieťam a nenechali sa ovplyvňovať „dokonalým“ životom influencerov, a začali žiť viac offline a tráviť čas so svojimi blízkymi a rodinou.

Komentáre