Cestuj za menej

Majka a Daniel sa venujú predovšetkým svojmu cestovateľskému blogu, vďaka ktorému zdieľajú fotky zo svojich ciest aj na ich Instagrame. “Sme mladý pracujúci pár s hypotékou na krku a aj napriek tomu je jedinou našou starosťou, či bude na letenky. Pre nás je cestovanie tým najlepším spôsobom ako investovať svoj čas a peniaze. Milujeme letiskový ruch, keď si svoj svet nosíme v ruksakoch na chrbtoch, zbožňujeme spoznávanie nových kultúr, chutí, vôní a farieb, obdivujeme prírodu, architektúru, úzke uličky a trhy.”

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
View this post on Instagram

V poslednej dobe postujeme trochu menej… Je to z toho dôvodu, že sme tak trošku demotivovaní. ? Väčšina naše fotky nevidí a nás to potom štve.? Vždy si spomeniem na známu hlášku z filmu Saw: "Zahráme si takú hru" ??️Momentálne sa s nami hrá táto super sociálna sieť. A my evidentne prehrávame. Ale nevadí. Dnešná foto je opäť zo série "Ranné dievča" ? Fotili sme na ostrove Boracay, ktorý len nedávno opäť otvorili. ? ?? . . “I Want to Play A Game” is a memorable quote uttered by Jigsaw, the main antagonist of the Saw movie series. Saw is one of our favorite movie. ??️And why I am writing quote from this movie? ?It is because of this amazing social network. They are playing with us everyday… And we are loosing… ?It is so hard to prepare new content because of numbers and reach.? Last few weeks are horrible. But I hope it will be better. And by the way, this shot is from Boracay. ?⛱️?U know, it is that closed island which is open again. ?? . . #cestujzamenej #dnescestujem #philippines #nature #whitebeach #topdestinationsph #travelstoriesph #travelstoriesworld #philippine_islands #traversephilippines #itsmorefuninthephilippines #wowphilippines #visitphilippines #exploreph #filipiny #beautifulseasia #boracayisland #boracay #sheisnotlost #thetravelwomen #theglobewanderer #culturetrip #passionpassport #dametraveler #femmetraveler #girlsborntotravel #girlslovetravel #travelgirlsgo #ladiesgoneglobal

A post shared by Daniel & Majka (@cestujzamenej) on

Welifttogether

Medzi jeden z najobľúbenejších slovenských cestovateľských párov na Instagrame patrí aj dvojica Patris a Stanley. To, že ich cestovanie baví vidieť z každej ich fotky a zo zážitkov, ktoré zdieľajú so svojimi fanúšikmi. Zaujímavosťou tohto páru je aj to, že cestovaniu prepadli len nedávno. V minulosti sa venovali hlavne cvičeniu. “Sme obyčajní zaľúbení ľudia z mäsa a kostí, ktorí sú posadnutí jednou obrovskou vášňou – fitness. Nielenže nás spája láska jeden k druhému, ale aj láska k športu. Sme ako také pojašené dvojičky, ktoré radi spolu varia, vymýšľajú zdravé recepty, samozrejme spolu cvičia a bláznia sa.”

Shemakesmetravel

Mladý cestovateľský pár Veronika a Karol je jedinečný predovšetkým tým, akú nezvyčajnú dvojicu spolu tvoria. Takto sa vnímajú oni sami. “On je IT-čkár a ona novinárka. On má rád domov, pohodlie, box, šach a unix. Nenávidí cestovanie, junk food a cudzie postele. Ona má rada dobrodružstvo a akčné výlety. Nenávidí jej diskomfort. Málo spí a veľa rozpráva.”

View this post on Instagram

Once upon a time… ✨when the God was dividing the world among nations, Slovak people fell asleep. After they woke up, they found out there wasn’t a land for them. They were very sad so they went to the God begging for their country. The God told them there wasn’t any free land. He suggested that they could join to Poland, Czech republic or Hungary. But they still hoped for another alternative. ? The God felt really sorry for them so he decided to give up his own piece of the world. He told them: There is a small piece of land in the heart of Europe. I am saving it to myself for my holidays. I am giving it to you. Take care of it. ❤️ The land has everything. High stunning mountains, wide fruitful lowlands, a lot of rivers, lakes, mountain ponds, waterfalls and springs, dense forests, geysers, beautiful caves, narrow canyons, wild animals. But there isn’t any sea, Slovaks said. The sea is under the ground, the God said. ☺️ And besides, this land is the land of fairytales and magic. ✨ The land where all fairytale creatures were born. ✨ . . I know, it’s just a story. But look who we met close to Slovak Paradise last weekend. ❄️ Every story could become real when you really want to. ❤️ If you know what I mean. ? . . ? @dreamandlive.sk ? @peter_a_lucia . . . #shemakesmetravel #TopEuropePhoto #slovakia #slovensko #visitslovakia #exploreslovakia #goodideaslovakia #ThisIsSlovakia #puresvk #instasvk #takeslovenske #horskyholky #wearewanted #sheisnotlost #travelgirlsgo #girlsthatwander #wearetravelgirls #traveldreamseekers #travelgirls #travelgirlstyle #travelwoman #citizenfemme #femmetravels #travelnature #naturewonder #fairytalephotography #winterfairytale #dnescestujem #siklavaskala #snowqueen @som_fashionista

A post shared by VERONIKA | shemakesmetravel (@veronika.rosputinska) on


Komentáre