Hviezda Instagramu a fitnesska Tatiana Žideková, ktorá udáva trendy v oblasti módy i cvičenia, sa po prvýkrát stala mamou. Svoju dcérku Vanesku priviedla na svet v martinskej univerzitnej nemocnici za prítomnosti svojho partnera Michala Mravca. Maličkej sa na svet veľmi nechcelo, takže rodičia si na svoje malé šťastie museli netrpezlivo počkať.  
ZDROJ: instagram.com/tatianazidekova
O radostnú správu sa prostredníctvom Instagramu podelili obaja čerství rodičia. Táňa vyjadrila neskrývané emócie a prezradila aj Vaneskine miery – dievčatko narodené v neskorých večerných hodinách váži 3 200 gramov a meria 50 cm. Michal zas vrelo poďakoval tímu lekárov za ich skvele odvedenú prácu a vyjadril svojej priateľke obdiv za statočne zvládnutý pôrod. 

V mene celej redakcie Táni a Michalovi srdečne gratulujeme a malej Vaneske želáme veľa zdravia!

ZDROJ: instagram.com/tatianazidekova

Tatiana je médiami a fanúšikmi označovaná za inšpiratívnu módnu ikonu, vášnivú športovkyňu a ambicióznu ženu. Je ambasádorkou viacerých známych značiek a svoj životný štýl prezentuje najmä na Instagrame. Tam jej život zachytený vo fotografiách a videách momentálne sleduje 122-tisíc ľudí a fanúšikovia jej stále pribúdajú. 

Zdroj: instagram.com/tatianazidekova

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here