Tento jedinečný deň bude odštartovaný doobedným programom Boot Campu, pri ktorom si prídu na svoje hlavne ženy. Boot Camp je spojením toho najlepšieho čo ich telo potrebuje.

Kvalitná dávka pohybu na čerstvom vzduchu pod vedením profesionálnych trénerov v priestoroch Extremepark Žilina, kedy si každá milovníčka športu príde na svoje a rozprúdi práve tie správne hormóny. Pohyb znamená život a radosť z neho môžeme spoločne osláviť kvalitným tréningom. Ideálnym programom na odštartovanie tohto nabitého dňa bude ranná hodina jogy. Poriadne sa rozhýbať, predýchať každú bunku v tele a spojiť sa samým so sebou. Lepšie prebudenie asi neexistuje.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Krátkou pauzou v programe si doprajeme ľahké osvieženie a pokračovať budeme pod vedením skúsenej trénerky Simony Kozerawskej spoločne s jej vzácnym hosťom a zverencom, Tatianou Židekovou. Tréning bude zameraný presne na obľúbené ženské partie, kedy ani jedno z tričiek neostane suché.

zdroj: Instagram/ skozerawski

Po tréningu bude všetkých zúčastnených čakať košík plný zdravých dobrôt, kedy pri spoločnom pikniku doplnia všetky potrebné živiny k lepšej regenerácii, ale zároveň upravených tak, aby si na svoje prišli aj chuťové bunky.

Program:

  • 7:30-8:30 jóga
  • 9:00-10:00 tréning  Simona +Tatiana
  • 11:30-12:30 bazár
  • 13:00 piknik
  • (Zmena miesta a času vyhradená)

Zaujímavý deň bude ďalej pokračovať crossfitovou súťažou, ktorá bude premiérovým ročníkom CrossBeFit Games. Začiatok je naplánovaný na 12:00. Súťaž bude pozostávať z troch disciplín. Workout Of the Day, teda WOD budú pre súťažiacich zverejnené týždeň pred začiatkom samotnej akcie. V prípade, že ani po 3 súťažných disciplínach nespoznáme víťaza a výsledok bude nerozhodný, o celkovom šampiónovi rozhodne štvrté doplnkové kolo.

Priateľská pohodová atmosféra celého podujatia bude pokračovať aj po skončení súťaže, kedy sa všetci súťažiaci stretnú pri spoločnej večery v reštaurácii HU:MAN. Organizácia celého eventu závisí aj na počasí a v prípade nepriaznivého počasia prebehne celá súťaž v indoorovej zóne. V tomto prípade bude aj celý WDO prispôsobený miestu súťaže (indoor alebo outdoor).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáre